Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 травня, 10:06:05

Дмитро Митрофанов серед кращих з кращих боксерів України

23.11.2015   08:20Агенцiя

Чемпіонат України з боксу серед чоловіків фінішував у вінницькому клубі "Нокаут". На ринг вийшли 162 учасники.

Серед них були чемпіони Європи, призери чемпіонатів світу, в тому числі й призер планетарної першості Микола Буценко з Вінниці.

Головний тренер національної збірної України з боксу Дмитро Сосновський звільнив від виступів на вінницькому ринзі лише п’ятьох лідерів, які цього року здобували медалі на чемпіонатах Європи та світу.

Чемпіонами в "Нокауті" стали відомі особистості: суперважковик Віктор Вихрист (Полтава), Денис Пояцика (91 кг, Полтава), Дмитро Митрофанов (Чернігів, 75 кг) тощо.

В особистому заліку чемпіонами стали вінничани: Денис Солоненко (81 кг) і Микола Буценко (56 кг).

Срібними призерами стали – Дмитро Лісовий (91 кг), Тарас Головащенко (75 кг), Денис Козарук (49 кг) і Сергій Богачук (59 кг). Бронзові медалі отримали – суперважковик Віктор Труш, Владислав Михайлов (81 кг), Василь Рибалка і Віталій Терещук (обидва – 69 кг).