Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 11 лютого, 12:08:05

Чернігівські спортсмени здобули бронзу на європейському молодіжному чемпіонаті Європи з важкої атлетики

13.10.2015   15:30Агенцiя

З 3 по 10 жовтня у литовському місті Клайпеда проходив Чемпіонат Європи з важкої атлетики серед юніорів та молоді до 23 років.

Чернігівські спортсмени, вихованці дитячо-юнацької спортивної школи «Атлет» Чернігівської міської ради стали бронзовими призерами Чемпіонату Європи.

Майстер спорту України Владислав Шимченко у ваговій категорії до 105 кг, піднявши у ривку 151 кг та в поштовху 196 кг, в загальному заліку показав результат 347 кг. Владислав став третім серед юніорів.

Майстер спорту України Олексій Бібік у ваговій категорії +105 кг в ривку підняв 172 кг, а в поштовху 199 кг. Олексій, маючи загальний результат 371 кг, став третім серед молоді.

Тренують наших спортсменів Олександр Мощенко, Дмитро Шолох та Руслан Степаненко.

За інформацією відділу по фізичній культурі та спорту міської ради

Останні новини Чернігівщини

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 16 разів перевищував допустиму межу

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 16 разів перевищував допустиму межу 10:01

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 52-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:59

Протягом минулої доби зареєстровано 10 небезпечних подій, а саме: 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.

11 лютого: цей день в Україні і світі

11 лютого: цей день в Україні і світі 08:58

День 1449 Російська агресія - Day 1449 Russian aggression

В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії

В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії 14:50

9 лютого до поліції надійшло повідомлення про пожежу в одному з домоволодінь в селищі Ріпки Чернігівського району.

У Чернігові викрито групу медиків, які оформлювали фіктивну непридатність до служби

У Чернігові викрито групу медиків, які оформлювали фіктивну непридатність до служби 14:47

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організованого злочинного угруповання медиків, які налагодили корупційну схему ухилення від мобілізації

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини