Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 23 червня, 17:24:09

Відбулося чергове засідання виконкому Чернігівського обласного осередку НОК України

10.10.2015   10:13Агенцiя

В залі засідань Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося чергове засідання виконкому Чернігівського обласного осередку НОК України.

На порядку денному були розглянуті питання: про роботу щодо проведення Всеукраїнських заходів на території області, про хід підготовки спортсменів області до Олімпійських та Паралімпійських ігор, про хід роботи щодо відзначення 25 – річчя НОК України, про роботу комісії обласного осередку: «Засоби масової інформації та пропаганда олімпійського руху» та про комісії по зв'язках із суб’єктами олімпійського руху та осередками НОК України.

На засідання Виконкому був запрошений срібний призер ХІ зимових Паралімпійських ігор в Сочі, срібний призер Кубку світу серед спортсменів з вадами ОРА і зору 2015 року у м. Сурнадал (Норвегія) у лижній естафеті Ігор Рептюх, якому була вручена одноразова грошова винагорода згідно Договору про співпрацю з ПАТ "САН ІнБев Україна" № 13.05/15.

За результатами роботи Виконкому були прийняті важливі рішення: про роботу обласного осередку по підготовці спортсменів області до Олімпійських та Паралімпійських ігор, про продовження проведення Всеукраїнських заходів на території області, про перспективи розвитку олімпійських видів спорту в області, про урочисте святкування 25 – річчя НОК України, про проведення спортивних заходів до ювілейної дати НОК України.

Також було винесене рішення на наступне засідання Виконкому обласного осередку НОК України винести питання: Визначення пріоритетності олімпійських видів спорту, розроблення стратегії розвитку олімпійських видів спорту в області та надання пропозицій в облдержадміністрацію, обласну раду та міські ради; федераціям з олімпійських видів спорту, обласним організаціям ФСТ "Колос", "Україна", "Спартак", "Динамо", регіональному центру з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт" розробити перспективні плани розвитку олімпійських видів спорту; комісії провести відповідну роботу по підписанню Договорів про співпрацю між обласним осередком НОК України та суб’єктами олімпійського руху в області.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1587 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1587 осіб 13:32

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 23 червня області щеплено першою та другою дозою 54 457 людей.

Юні таланти отримали свідоцтва про завершення курсу письменницької майстерності

Юні таланти отримали свідоцтва про завершення курсу письменницької майстерності 13:30

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбулося урочисте вручення сертифікатів випускникам дитячої літературної школи «Кошлатий Борушко».

Упродовж минулої доби рятувальники ліквідували 6 пожеж

Упродовж минулої доби рятувальники ліквідували 6 пожеж 11:24

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 6 пожеж, з яких 1 виникла на об'єкті, 1 в житловому секторі, 1 на транспорті та 3 в природних екологічних системах.

Склад населення Чернігівської області за віком. ДОВІДКА

Склад населення Чернігівської області за віком. ДОВІДКА 11:10

На 1 січня 2021 року на Чернігівщині, за розрахунками, постійно проживали 968,1 тис. осіб (2,3% населення України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини