Чернігівці здобули гарні результати зі спортивного орієнтування KievOPEN
Минулого тижня чернігівська збірна команда Центру туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю взяла участь у Всеукраїнських змаганнях зі спортивного орієнтування KievOPEN, що проходили у м. Києві.
Учасниками змагань були близько 500 чоловік з 18 областей України, гості з Молдови та Фінляндії.
Підсумки підводились по сумі 2-х дистанцій: середньої та спринту. На обох дистанціях вихованці Г.Купрієнко були в призерах.
Так, на середній дистанції серед молодших хлопців ІІІ місце посів Єгор Вареник, а Кароліна Криволап по групі Ж-12 була першою.
В спринті такі результати: Владислав Путяк був першим серед молодших хлопців, Ілля Слесарь третім по групі Ч-12 та Микита Трохименко другим по групі Ч-14.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:30
Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.
Поліція встановлює обставини поранення дитини у Ніжині 11:28
Вчора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Ніжин 12-річний хлопчик отримав поранення ноги з предмета, що схожий на травматичний пістолет.
На Чернігівщині триває посівна: аграрії засіяли майже 28 тисяч га ярих зернових і зернобобових 11:26
А це – майже 5% від прогнозованої площі у 572,9 тис. гектарів.
Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях! 11:22
З 14 до 19 квітня в Умані відбулися Кубок України та Всеукраїнські змагання серед юніорів та юніорок 2008–2009 років народження пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное.
21 квітня: цей день в Україні і світі 09:19
День 1518 Російська агресія - Day 1518 Russian aggression