Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 12 лютого, 12:41:51

Вересневий кубок – 2015

02.10.2015   08:22Агенцiя

Осінь подарувала Чернігову вересневе тепло та сонце – справжню футбольну погоду. На спортивних майданчиках розпочалися й футбольні матчі серед школярів, які радо зустрілися після літніх канікул.

А податківці, у підшефній загальноосвітній школі № 20, де працює податковий клас, організували футбольний турнір «Вересневий кубок – 2015». Він відбувся за підтримки вчителів фізкультури та бійців 41-го батальйону «Чернігів». Цей захід традиційно проводиться вже четвертий рік.
   
Як повідомив голова спортивної комісії Ради профспілки працівників ГУ ДФС у Чернігівській області   Ігор Закружний, шкільних команд зібралося так багато, що вирішили провести два турніри - для сьомих-восьмих та  для дев’ятих-одинадцятих класів.
   
Боротьбу розпочали молодші учні. Завзяті та наполегливі після літнього відпочинку, вони підтримували спортивний азарт у всіх футбольних матчах. Але в підсумку перемога дісталася найсильнішим – команді 7-го «Б». Срібло виборола команда 8-го «Б», а бронзу – 8-го «А». Кращими у турнірі стали:  бомбардиром - Сергій Жосан, захисником - Денис Ковтун та гравцем - Андрій Богуцький.
   
Справжня «родзинка» - турнір старшокласників.  Враховуючи побажання учнів, змагання організовані та проведені за «коловою» системою. Тобто всі команди зіграли одна з одною. Тож кожен матч був напруженим та непередбачуваним. Але в підсумку, не програвши жодного матчу, перемогу, золоті нагороди та головний кубок змагань виборола команда 11«Б», срібло – 11«А» та бронзу - 10«Б» класу.    
Кращими серед футболістів визнані Павло Войтенко (захисник), Дмитро Скрипка та Кирило Бабаков (нападаючі), а також Дмитро Степура (гравець).
     
Цього року призи переможцям вручали бійці 41-го батальйону «Чернігів» на чолі з Віталієм Бочаровим та Олегом Войтенком. Почесні гості вручили школярам прапор України з підписами всіх бійців батальйону. А також побажали наснаги і тільки перемог у всіх справах.    

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 12:15

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.

Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49

Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.

Допомога найбільш вразливим: чернігівці почали отримувати «пакунки тепла»

Допомога найбільш вразливим: чернігівці почали отримувати «пакунки тепла» 08:47

До обласного центру надійшла перша тисяча «пакунків тепла» для найвразливіших категорій населення. Їх вже почали видавати у Чернігівському міському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Разом переможемо: Чернігівщина долучається до національного проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські студентські ліги» 08:36

Цього року в Україні стартує національний спортивний проєкт «Пліч-о-пліч всеукраїнські студентські ліги». Серед представлених видів спорту – баскетбол, волейбол, черліденг та футзал.