Чернігівське “Будем разбираться”. Чому рідні стіни вже не допомагають “Десні”?
Матч мав бути гарним недільним відпочинком для чернігівців, з дуже вірогідною перемогою “Десни” над “Гірником-Спорт”, все-таки деснянці в попередньому турі в гостях обіграли “Іллічівець”…
Все почалось зі знову незаповнених трибун “Гагарінштадіона”, але це й не дивно, бо з такою грою, що показує “Десна” вдома, можна і взагалі їх лишитись.
А гра розпочалась з “голу-близнюка” комсомольців на 3-й хвилині матчу, чому близнюка? Да того, що точнісінько такий м’яч залетів від інших “Гірників”, але вже з Кривого Рогу. Першу половину тайму “Десна” відбивалась, і намагалася щось зконструювати в контратаках, які по максимуму запорював своїм неякісним дриблінгом Кисіль. І ближче до перерви гра вирівнялась.
В перерві на VIP-Ложу стадіону завітав очільник міської організації партії “Оппоблок”…
Другий тайм вже проходив під слабеньку, але диктовку “Десни”. Були нагоди для здобуття воріт, навіть 100-відсоткові з 3-х метрів, але реалізація – це монументальна проблема “Десни”. А “Гірник-Спорт” дочекався ще одного шансу під завісу матчу, і реалізував “Королівський Гол”, ну пам’ятаєте у дворі називали так гол, що залетів від обох стійок до сітки воріт.
В котрий раз хотів би відмітити Ультрас “Десни”, ці хлопці справжні вболівальники своєї команди, і в перемогах, і в поразках – “Поки ми єдинні – ми непереможні”, як кредо команди і вболівальників. Плюс до карми з боку підтримки запорізького “Металлургу” банером – #SAVEFCMZ , чернігівська “Десна” пережила такі часи в 2010 році, і бажаю запорожцям того ж.
Останні новини Чернігівщини
Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38
21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.
ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16
21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.
Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32
У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.
У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45
Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).
Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17
Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.