Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 червня, 13:09:41

На базі Олімпійського резерву з лижного спорту розпочались змагання молодих спортсменів з літнього біатлону. ВІДЕО

29.07.2015   08:15Агенцiя

Хоч літній біатлон Міжнародним олімпійським комітетом офіційно не визнаний як окремий вид спорту, та це не заважає молодим біатлоністам готуватись до змагань як справжнім олімпійцям.

На спортивній базі з лижного спорту стартував чемпіонат серед юніорів. Змагання триватимуть три дні. Судити молодих спортсменів будуть професіонали з Києва та Сумської області.

Відкривали чемпіонат з літнього біатлону за стандартом: після вітальних слів, побажання перемог та офіційного підняття прапору, молоді спортсмени вирушили на свої перші змагання за секціями.

На чернігівських спортсменів, як і зазвичай, покладають великі сподівання, адже наші юніори вже давно стали призерами не лише європейських, а й світових змагань. Тому не втрачайте можливості і ви підтримати молоде покоління на чемпіонаті, та особисто оцініть підготовку майбутніх олімпійських біатлоністів.


Останні новини Чернігівщини

На Прилуччині поліцейські затримали водія, який скоїв смертельну ДТП 11:45

Слідчі слідчого управління обласної поліції затримали водія легкового автомобіля, який скоїв дорожньо-транспортну пригоду у Парафіївській громаді. Внаслідок аварії загинула пасажирка транспортного засобу.

В суботу завершився двотижневий відпочинок першої групи школярів із Чернігівщини в таборі Чернівецької області. 11:14

Сьогодні щаслива малеча повернулася додому та зустрілася з рідними, привізши із собою яскраві спогади та емоції.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 10:49

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Засуджено мешканця Чернігівського району за вчинення шахрайських дій під приводом продажу програмного забезпечення 10:28

За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури судом визнано винним раніше судимого 37-річного мешканця Чернігівського району за фактом заволодіння ним чужими грошовими кошами шляхом обману. Вироком суду чоловіка засуджено до штрафу у сумі 34 тис. грн.

Польська музика у Чернігівському філармонійному центрі 10:06

Польська музика звучала 14 червня 2026 року у залі Чернігівського обласного філармонійного центру.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини