"Ми - майбутні олімпійці" у "Дружбі"
За підтримки Чернігівського обласного осередку НОК України в дитячому оздоровчому таборі санаторного типу «Дружба» провели Всеукраїнський спортивно-видовищний захід «Ми - майбутні олімпійці».
Діти познайомилися з історією та культурою Олімпійських ігор, та дізналися про олімпійців Чернігівшини. Дівчата станцювали, а хлопці показали елементи тхеквондо. Олександра Шелкова, головний спеціаліст ЧОО НОК України, привітала усіх, а Микола Левадський, багаторазовий чемпіон України з бігу на довгі дистанції серед ветеранів, розповів дітям про олімпійський вогонь та правила його передачі.
Після офіційної частини розпочалась безпосередня боротьба за призові місця. Діти, які наразі відпочивають та оздоровлюються, мали чудову нагоду перевірити свої сили у змаганнях з легкоатлетичного бігу.
Спорт- це не тільки метри, секунди і кілограми. Це емоції! Саме так хочеться висловитися після побачених змагань. Діти щиро переживали та вболівали за своїх друзів. Хлопці та дівчата змагалися у бігу на 40 та 60 метрів. Незалежновід результату цього дня ніхто не залишився без подарунків.
Переможців та призерів змагань нагородили дипломами та медалями обласного відділення Національного олімпійського комітету України.
Всі учасники отримали пам’ятні подарунки з логотипом Олімпійського дня та сертифікат учасника за підписом президента Міжнародного Олімпійського Комітету Томаса Баха та президента НОК України Сергія Бубки.
Останні новини Чернігівщини
Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18
Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.
Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27
Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42
Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).
«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20
6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.
Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46
У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».