Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 травня, 17:09:20

"Олімпійське літо" у Снов`янці

23.07.2015   10:13

Спортивно-масовий захід «Олімпійський день», який проводить Чернігівське обласне відділення Національного олімпійського комітету України у дитячих санаторно-оздоровчих закладах і при шкільних таборах Чернігівщини, пройшов 22 липня у дитячому оздоровчому таборі «Електронік», що в селі Снов’янка Чернігівського району.

Понад 200 дітей взяли участь у спортивних естафетах. Після короткої церемонії відкриття заходу, урочистого підняття прапора НОК України та винесення олімпійського вогню, старший вихователь табору Вовк Анатолій відкрив «Олімпійський день».

Від імені Чернігівського обласного осередку НОК України Олександра Шелкова привітала юних олімпійців та вручила подарунки організаторам. Юні олімпійці показали які вони талановиті. Дівчата танцювали, співали, а хлопці виявилися здібними капуеристами. А після, усі взялися до виконання спортивної програми.

Микола Левадський відкрив олімпійський забіг та разом із учасниками подолав дистанцію у 500 метрів. Дітлахи з великим задоволенням змагалися в командних естафетах, виявляючи свою спритність, швидкість і вправність у поводженні з різними м’ячами та згуртованість, що сформувалася у загонах за нетривалий час їх спільного перебування в оздоровчому закладі.

Кожен успіх тієї, чи іншої команди викликав неймовірну радість її учасників та прихильників. Впродовж кількох годин на майданчику панувала атмосфера справжнього спортивного суперництва. Всі отримали заряд адреналіну від спортивної боротьби та велику порцію позитивних емоцій.

Усіх учасників нагородили сертифікатами та подарунками від Чернігівського обласного відділення Національного олімпійського комітету України.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівській ОДА надали пропозиції щодо ефективного управління водними ресурсами області

У Чернігівській ОДА надали пропозиції щодо ефективного управління водними ресурсами області 16:43

13 травня під головуванням заступника голови облдержадміністрації Олександра Савченка відбулось засідання обласної комісії з питань управління водними ресурсами та розвитку водного господарства.

Вдруге на Чернігівщині митцям музичного мистецтва і просвітництва вручили обласну щорічну премію ім. Левка Ревуцького

Вдруге на Чернігівщині митцям музичного мистецтва і просвітництва вручили обласну щорічну премію ім. Левка Ревуцького 15:44

14 травня у Чернігівській ОДА відбулося вручення обласної щорічної Премії ім. Левка Ревуцького номінантам 2020 року.

Де та на кого вчаться безробітні Чернігівщини?

Де та на кого вчаться безробітні Чернігівщини? 12:08

Протягом січня-квітня 834 безробітних набували нових професій та підвищували кваліфікацію за направленням обласної служби зайнятості. Усі - на замовлення роботодавців під конкретні робочі місця.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 556 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 556 осіб 10:30

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 14 травня в області щеплено першою та другою дозою 21248 людей.