Ніжинець Михайло Кононенко посів почесне місце у змаганнях з велоспорту в Китаї
Змагання проходили з 5 по 18 липня в Тибеті (Китай). Назва велогонки – «Tour of Qinghai Lake». У ній взяли участь 150 учасників із 18 країн світу.
Михайло достойно представив наше місто і Ніжинську КДЮСШ, вихованцем якої є з 9 років, і став двічі призером на етапах елітної багатоденки протяжністю 2080 км (всього – 13 етапів).
Результат велоспортсмена є таким: командний залік – 1 місце, індивідуальна класифікація – 15 місце. До речі, на змагання до Китаю Михайло їхав у майці Чемпіона України, яку він виборов напередодні поїздки у м. Біла Церква.
Останні новини Чернігівщини
Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним 11:04
Учора, у День Державного Прапора України, прикордонну Корюківську громаду відвідали міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб Віталій Безгін, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс та директор Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel в Україні Дірк Депре.
25 серпня: цей день в Україні і світі 08:23
День 1644 Російська агресія - Day 1635 Russian aggression
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.