Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 листопада, 03:31:56

Фінал на новому полі став окрасою Кубку Чернігова з дворового футболу

21.07.2015   13:23

У Чернігові завершився Кубок міста з дворового футболу, який відбувався за підтримки Сергія Березенка. Як і обіцяли організатори турніру, фінальний матч зіграли на новому футбольному полі.

Його в день гри відкрили у школі № 27. До фіналу Кубку вийшли дві найсильніші команди: Газ-Мяс та Удар. Футболістам-аматорам випала честь першими протестувати якість нового газону. Вони залишились у захопленні. Італійське штучне покриття дозволяє отримувати насолоду від кожного ігрового епізоду. Поле рівненьке, м’яч ідеально котиться по газону, гравці не вивертають ноги, як це часто буває на «горбилях», де раніше доводилося грати чернігівцям. Якісних полів у місті небагато – можна перелічити пальцями однієї руки. Але тепер їх стало більше.  – Новий газон має чудовий дренаж, тому, навіть, в дощ тут не буде калюж – можна спокійно грати у футбол, - розповів нам Сергій Березенко.

До речі, за його ініціативи вже відкрили схожий майданчик у 19 школі; на черзі школа №29. За словами Сергія Березенка, будівництво нових майданчиків – адекватна реакція на запит громади. – Жителі міста звернулись до нас, бо хотіли, аби їхні діти займалися спортом у хороших умовах. Зібрали понад 3000 підписів. Проігнорувати їхнє бажання ми не могли, тому з радістю відгукнулись і побудували ці поля, - пояснив Сергій Березенко.

Фінал на новому полі та ще в присутності голови Федерації футболу України Андрія Павелка перетворився на справжню битву. Перший, символічний удар по м’ячу зробили Березенко з Павелко, ну а потім до справи вже взялися фіналісти. Футболісти Удару та Газ-Мясу потішили вболівальників яскравою грою. Їм вдавалося все: і феєричні фінти, і карколомні сейви, шаленої сили удари та хитрі передачі. На щастя, новий газон дозволяє гравцям демонструвати весь свій технічних арсенал.

Основний час гри завершився з рахунком 3:3, тому за класикою жанру доля Кубку вирішалася у післяматчевих пенальті. Фортуна була на боці Газ-Мясу, який виборов статус найсильнішої дворової команди міста. У матчі за третє місце Гамма обіграла Бюс-Гарантію.

Власне, саме ці чотири команди, які найкраще проявили себе на цьому турнірі, отримали від Сергія Березенка та Андрія Павелка комплекти форми, набори м’ячів та квитки на поєдинок Україна – Іспанія, який відбудеться у жовтні на НСК «Олімпійському». Таким чином у нашої збірної буде суттєва та організована підтримка з Чернігова. До речі нашим хлопцям вручили не лише квитки, а й пообіцяли огранізувати трансфер з Чернігова до Києва і назад.

- Ми раді, що провели турнір, який швидко набрав популярності у місті. Ми сьогодні відкрили новий майданчик, на якому зможуть грати не лише місцеві школярі, а й діти з навколишніх районів, дорослі, аматорські команди, тощо. Поля якісні, тому тут можна проводити змагання найвищого рівня, - розповів Сергій Березенко.

Він також нагадав, що у Чернігові завжди любили футбол, адже перші згадки про гру мільйонів у нашому місті датуються 1913 роком. На 14 років раніше ніж рік заснування легендарного київського Динамо. Тому, за словами політика він докладає максимум зусиль, аби відродити футбольну славу міста, аби діти могли тренуватися на якісних полях, розвиватися, рости здоровими.  За словами Сергія Березенка сьогодні розглядається можливість реконструкції стадіону Юність, на якому готують майбутніх «Яромленків».  – Ми й надалі будемо докладати максимум зусиль, аби розвивати спортивну інфраструктуру Чернігова. Дещо, як то нові футбольні поля чи перша велодоріжка, нам вже вдалося втілити в життя, але хочемо зробити значно більше, - наголосив Сергій Березенко.   


Сана Бойко 

PR

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50

31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48

Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43

Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39

Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини