Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 жовтня, 23:17:05

Кубок Чернігова з дворового футболу: відомі імена фіналістів

14.07.2015   11:22Агенцiя

Цієї суботи на Кубку Чернігова з дворового футболу було гаряче – команди змагалися за вихід до фіналу.

Нагадаємо, що змагання які відбуваються за підтримки Сергія Березенка, набули неабиякої популярності серед футболістів-аматорів нашого міста. Хлопці, навіть, шкодують, що турнір добігає кінця, бо багато з них за останні півтора місяці майже поріднилися зі стадіоном імені Гагаріна.

До півфіналів пробилися чотири, дійсно, найсильніші команди. Це Удар, Газ-Мяс, Бюс-Гарантія та Гамма. До речі, півфіналісти вже отримали від Сергія Березенка та Федерації футболу України ціні призи – набори м’ячів, комплекти ігрової форми та квитки на матч Україна - Іспанія (по 15 на кожну команду). Попри те, що такий цінний бонус вже був у кишені кожного, команди не зменшили свого ігрового запалу і по-серйозному налаштовувалися на вирішальні поєдинки. Як кажуть самі хлопці, призи – це дуже класна штука, хороший мотиватор, але бути переможцем та отримати кубок теж хоче кожен.

Півфінали, як годиться для цього раунду, відбулися у кращих традиціях футбольного жанру. Напружено, по-бойовому, з емоціями, підкатами, стиками, але в рамках чесної гри. Бюс-Гарантія поступилася у один м’яч ГаЗ-Мясу 1:2, а Гамма та Удар взагалі влаштували гольову феєрію – 8:6 на користь останніх. Отже, у фіналі,18 липня, зустрінуться Газ-Мяс та Удар. Гамма та Бюс-Гаратнія розіграють третє місце.

Ми поцікавились у Анатолія Свистуна, виконавчого директора чернігівської обласної федерації футболу, враженнями про турнір:

- Цей турнір ми разом із Сергієм Березенком організували спеціально для дворових команд. він проводиться вперше, але через його популярність думаємо, що змагання стануть традиційними. Бо вони викликали серед футболістів великий фурор та ажіотаж. У змаганнях розпочинали грати 32 команди, залишились 4 кращих. Зараз у нас є ідея провести турнір капітанів усіх 32 команд напередодні фіналу, тобто 17 липня. Гра відбудеться на новому полі, яке побудували за підтримки Сергія Березенка у чернігівській школі №19. Усі учасники отримають в подарунки нові футбольні м’ячі.      

Сергій Шпак
PR

Останні новини Чернігівщини

Поки триває відновлення електропостачання, всі критичні служби діють за відпрацьованим планом – В’ячеслав Чаус про ліквідацію наслідків обстрілів енергосистеми 10:19

Ліквідація наслідків обстрілів енергооб’єктів російськими терористами – з цього питання начальник ОВА В’ячеслав Чаус провів термінове засідання обласної комісії з питань з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Залучено і всіх комунальні служби міста Чернігова.

«Вистояли. Вижили. Переможемо»: у Чернігові презентували фільм про захисників і захисниць та вручили почесні нагороди 09:38

Традиційно 1 жовтня українці відзначають День захисників і захисниць. В обласному центрі вітали військовослужбовців, рятувальників і правоохоронців.

День захисників та захисниць України: у Чернігові вшанували воїнів та підняли «Прапор Надії» 09:16

Учора у Чернігові біля Катерининської церкви замайорів «Прапор Надії». Це символ віри у повернення українських полонених і зниклих безвісти. Його підняв колишній військовополонений, воїн 119 окремої бригади Регіонального управління Сил ТрО «Північ» Сергій Маценко.

2 жовтня: цей день в Україні і світі 09:12

2 жовтня відзначають Міжнародний день боротьби проти насилля, Міжнародний день соціального педагога, Всесвітній день без алкоголю, Всесвітній день сільськогосподарських тварин, Всесвітній день повітряної кульки, Всесвітній день гри, День аудіофіла.

Прилуцькі поліцейські затримали чоловіка, який завдав смертельних тілесних ушкоджень власній матері 11:31

Оперативники Прилуцького районного відділу поліції затримали 45-річного мешканця Линовицької громади, який завдав своїй 70-річній матері тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до її смерті. Чоловікові загрожує до 10 років позбавлення волі.