Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 квітня, 12:17:38

Ніжинці підкорили Славуту

24.06.2015   10:42Агенцiя

11 – 12 червня цього року команда загальноосвітньої школи № 9 з міста Ніжина взяла участь у Всеукраїнських зональних змаганнях з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч – Кубок Coca-Cola» у віковій групі гравців 2001 – 2002 років народження.

Змагання відбулися у місті Славута Хмельницької області. Єдиним суперниками нашої команди були представники Хмельниччини: кияни до Славути не приїхали.
У зустрічі з командою «Успіх» з міста Славута ніжинці отримали впевнену перемоги з рахунком 3 – 0. Голи забили Дегтяр Євген, Пивовар Дмитро та Герасименко Тимофій.
Окрім того, Мазун Влад здобув перемогу у конкурсі «Удар на дальність» відправивши м’яч на 52 метри. А у конкурсі «Удар на точність» перемогу здобув Воронух Олександр.
Команда Ніжинської ЗОШ № 9 посіла І місце у Всеукраїнських зональних змаганнях з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч – Кубок Coca-Cola» у віковій групі гравців 2001 – 2002 років народження.
9 – 11 вересня цього року наші земляки візьмуть участь у шостому – фінальному – етапі Всеукраїнських зональних змаганнях з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч – Кубок Coca-Cola» у старшій віковій групі.
Вітаємо хлопців з перемогою та бажаємо їм подальших успіхів!

Чернігівська обласна федерація футболу

Останні новини Чернігівщини

Які платформи ШІ можуть полегшити роботу редакцій: поради експерта 10:21

Claude, ChatGPT, Perplexity, NotebookLM, ElevenLabs та інші сервіси штучного інтелекту можуть суттєво полегшити роботу медійників під час створення контенту.

«Точка опори» та «Досвід має значення»: стартували нові програми підтримки бізнесу та ринку праці 10:09

У фокусі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу», що відбулася наприкінці минулого тижня, – дві нові урядові програми «Точка опори» та «Досвід має значення».

Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини

Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини 09:16

З 25 до 26 квітня у Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубка України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїна Мельник та Анатолій Бондарчук.

Поліція Чернігівщини притягнула до відповідальності батьків неповнолітнього, який знімав жартівливі відео для соцмереж з використанням поліцейського однострою 08:35

Під час моніторингу соцмереж поліцейські виявили відео, на якому хлопець у поліцейському однострої бере участь у зйомках розважального контенту.

28 квітня: цей день в Україні і світі

28 квітня: цей день в Україні і світі 08:27

День 1525 Російська агресія - Day 1525 Russian aggression