Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 13 червня, 11:35:24

Міжнародна факельна естафета "Всесвітній біг заради гармонії" стартувала в Чернігові

09.06.2015   13:27

Всесвітній біг заради гармонії – це міжнародна естафета, яка проводиться з метою поширення ідеалів толерантності, дружби і гармонійного співіснування народів у світі.

Естафета – не комерційний проект, він не проводиться на підтримку якоїсь політичної сили.

Його учасники лише пропонують добру волю людям в усьому світі. Символом гармонії і єднання є палаючий факел, який бігуни передають один одному із рук в руки.

Вихідними у Центральному парку культури та відпочинку міста Чернігова урочисто стартувала міжнародна факельна естафета «Всесвітній біг заради гармонії», яка пройде дорогами Чернігівщини. До урочистого старту в міському парку зібралися вихованці дитячих спортивних шкіл, учні загально-освітніх шкіл, їх наставники, спортивна молодь. Серед них представники різних видів спорту – легкоатлети, велосипедисти, гімнасти, штангісти, боксери і футболісти.

Близько 12.00 у парку з'являється команда учасників факельної естафети, яка напередодні стартувала в Києві. Учасників пробігу привітали заступник директора Департаменту сім'ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації Ігор Григор'єв і відповідальний секретар Чернігівського відділення НОК України Ніна Лемеш.

В рамках Всеукраїнської акції НОК України «Do like оlimpians», учасники заходу разом з майстрами спорту з художньої гімнастики Мері Мкртчян і Юлією Дубіною виконали комплекс вправ, розроблений бронзовою призеркою олімпійських ігор Ганною Безсоновою.

Після розминки більше ста учасників (наймолодшій учасниці - три рочки, а найстаршому – сімдесят два) вийшли на старт легкоатлетичного забігу, який супроводжував всеукраїнську команду учасників факельної естафети.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56

У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48

Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:39

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03

У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини