Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 травня, 16:42:01

Футбол в корисливих цілях?

28.05.2015   15:50Агенцiя

Вчора чернігівці могли на власному досвіді дізнатися, до чого можуть призвести чиїсь спроби використовувати народну любов до футболу в своїх особистих цілях.

 Незважаючи на те, що багатьом уболівальникам припав до вподоби перегляд фіналу Ліги Європи на великому екрані у центрі міста, багато хто з громадян вважали такий практично передвиборний подарунок від Геннадія Корбана безвідповідальним.

У всьому світі - і це практика того ж УЄФА - для перегляду великих футбольних матчів створюють фанзони. Як правило, щоб не заважати іншим городянам, для цього використовують спортивні об'єкти - наприклад, стадіони.

Можливо у команди Корбана не було бажання або можливості оплатити оренду будь-якого з міських стадіонів?

Втім, брудний центр міста став не єдиною причиною нарікань чернігівців. Були зафіксовані факти вживання слабоалкогольних напоїв прямо на площі, а в розташованих недалеко дворах пиво розпивали навіть неповнолітні.

Крім того, цей відповідальний матч у міру наближення до розв'язки приводив до досить емоційної реакції молоді, що зібралася перед імпровізованою сценою. Свист, крики і часто нецензурна лайка не тільки під час трансляції, але і після її закінчення не давали жителям прилеглих будинків заснути. Багато хто з них, особливо пенсіонери звертали увагу на незаконність подібних заходів, адже в Україні ще ніхто не відміняв так званий «тихий час» (заборона виробляти шуми, що перевищують допустимі санітарні норми, в період з 22.00 до 08.00).

Такі заходи треба проводити, порадившись з людьми. А то вийшло, що, де захотів - там і провів. А людям це незручно. І неспокій.

Про біотуалети, які поставили поряд з памятниками загиблих в АТО солдат - взагалі і згадувати не хочеться.

 

 

 

 

 

Останні новини Чернігівщини

Вдруге на Чернігівщині митцям музичного мистецтва і просвітництва вручили обласну щорічну премію ім. Левка Ревуцького

Вдруге на Чернігівщині митцям музичного мистецтва і просвітництва вручили обласну щорічну премію ім. Левка Ревуцького 15:44

14 травня у Чернігівській ОДА відбулося вручення обласної щорічної Премії ім. Левка Ревуцького номінантам 2020 року.

Де та на кого вчаться безробітні Чернігівщини?

Де та на кого вчаться безробітні Чернігівщини? 12:08

Протягом січня-квітня 834 безробітних набували нових професій та підвищували кваліфікацію за направленням обласної служби зайнятості. Усі - на замовлення роботодавців під конкретні робочі місця.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 556 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 556 осіб 10:30

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 14 травня в області щеплено першою та другою дозою 21248 людей.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:13

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.