Три боксерки-юніорки "Колоса" Чернігівщини - призерки чемпіонату світу
14-24 травня у м. Тайпеі (Тайвань) пройшов чемпіонат світу з боксу серед дівчат (молодь) та юніорок за участю 450 спортсменів з 45 країн cвіту.
Збірна України була представлена і 4 спортсменками у 4 вагових категоріях – чотирма вихованками Ічнянської ДЮСШ „Колос“ (Катерина Рогова (50 кг, юніорки), Анастасія Шпанюк (63 кг, юніорки), Кароліна Махно (75 кг, юніорки), Юлія Дем’яненко (48 кг, молодь) Чернігівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства „Колос” АПК України:
Катерина Рогова 50 кг – ІІ місце (юніорки)
Кароліна Махно 75 кг – ІІ місце (юніорки)
Анастасія Шпанюк 63 кг – ІІІ місце (юніорки)
Юлія Дем’яненко 48 кг – 5 місце (молодь)
Чернігвське фізкультурне-спортивне товариство „Колос” АПК України щиро вітає дівчат та їх тренера Олега Кравця з успішним виступом на чемпіонаті світу!
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15
Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.
Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10
10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:15
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.
Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49
Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.