Травневі здобутки шахистів Чернігівщини
В період з 01 по 10 травня року в м. Миколаєві проходив Чемпіонат України з шахів серед юнаків та дівчат віком до 10-ти років. Турнір юнаків налічував 95 учасників з різних регіонів України.
Першорозрядники Гришко Віталій (вихованець ПНЗ ДЮСШ з шахів та шашок ЧОО «ФСТ «Україна», тренери-викладачі Коваленко Віктор Олексійович та майстер спорту України - Крупко Олексій Валерійович) та Лаптій Назар (вихованець Комунального ПНЗ "КДЮСШ № 1" Чернігівської міської ради, тренер-викладач Куценко Юрій Дмитрович) представляли Чернігівську область на цих змаганнях. Після марафону в 9-ть турів наші спортсмени були в десятці найкращих спортсменів України у своїй віковій категорії, а саме
- Гришко Віталій з результатом 6,5 очок з 9-ти можливих посів 8-ме місце (по стартовому рейтингу спортсменів був 30-ий )
- Лаптій Назар з результатом 6 очок з 9-ти можливих посів 9-те місце ( за рейтингом був 7-ий).
З 11 по 12 травня 2015 року відбувся Чемпіонат України з активних шахів серед юнаків та дівчат віком до 10-ти років. За звання чемпіона України боролися 58 юних спортсменів. В даному виді програми наші спортсмени показали ще кращі результати.
- Гришко Віталій з результатом 7 очок з 9-ти можливих ( 5 перемог, 4 нічиї, жодної поразки) посів 2-4 місце і лише за додатковими показниками здобув 4-ту сходинку (трішки прикро). Перемогу в останньому турі Віталій здобув над своїм земляком, але це спорт !
- Лаптій Назар з результатом 6 очок з 9-ти можливих обійняв 7-му сходинку.
13 травня 2015 року був Чемпіонат України з блискавичної гри з шахів серед юнаків та дівчат віком до 10-ти років. На старт вийшло 45 юнаків які і розіграли комплект нагород. Варто відмітити, що наші учасники виступили по принципу – «чи пан чи пропав». Кожен зіграв по 9-ть партій, набав по 6-ть очок і не мав нічийного результату. Майже з однаковими показниками прийшли до фінішу де 0,5 додаткового показнику зіграли роль при визначенні місця. Так Віталій Гришко посів 6-ту сходинку, а Лаптій Назар 7-му.
Останні новини Чернігівщини
В області майже півтори сотні людей обстежилися в межах програми «Скринінг здоров'я 40+» 12:27
З початку цього року в Україні стартувала національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та розладів ментального здоров'я «Скринінг здоров'я 40+». У Чернігівської області на сьогодні таке обстеження пройшли 144 людини, з яких 26 – медичні працівники.
Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі 11:07
Державне агентство розвитку туризму презентувало національну програму, яка формує новий погляд на мандрівки Україною «Подорож до себе. Шляхи відновлення». Програма впроваджується за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України у співпраці з ГО «Бренд Юкрейн».
У Чернігові відкрили економічний Хаб на базі Ветеранського простору 10:59
Чернігів отримав новий простір для розвитку підприємництва та економічної самореалізації.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:54
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
8 квітня: цей день в Україні і світі 10:22
День 1504 Російська агресія - Day 1504 Russian aggression