Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 червня, 20:40:52

Футбольний кубок поїхав у Плиски

11.05.2015   10:06

Відбувся футбольний фінал Кубка Чернігівської області з футболу серед чоловічих аматорських команд між чернігівською командою «Ніка» та колективом «Єдність» зі славного села Плиски, що в Борзнянському районі.

Гра відбулася на центральній спортивній арені області – стадіоні імені Юрія Гагаріна.

Матч завершився перемогою плисківської «Єдності», яка вдруге поспіль стала володарем Кубка області.

В основний час гра закінчилася з рахунком 2:2.

Довелось бити пенальті. В тій серії і виявилось, що більше майстерності та витримки якраз у сільської команди, яку ось уже багато років по-батьківському офірує та надихає відомий плискивчанин Михайло Голиця.

Отже, в серії післяматчевих пенальті перемогу здобула команда «Єдність» з рахунком 4:2. Загальний рахунок матчу 6:4 на користь «Єдності».

Переможець турніру отримав перехідний кубок області.
Гравці обох команд – пам’ятні медалі.

Кращі гравці «Ніки» та «Єдності» отримали пам’ятні подарунки від Чернігівської обласної федерації футболу.


Чернігівська обласна ФФ

Останні новини Чернігівщини

Вдарила ножем у живіт: на Ніжинщині поліцейські затримали підозрювану у завданні тяжких тілесних ушкоджень співмешканцю 14:49

Поліцейські відділення поліції №3 (м. Борзна) Ніжинського районного управління поліції затримали 39-річну жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, поранила ножем свого співмешканця.

Тимчасове обмеження руху транспорту у зв’язку з аварійно-ремонтними роботами 14:15

Інформуємо мешканців міста та учасників дорожнього руху, що у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вулиці Оборонців Чернігова та ліквідацією провалу асфальтобетонного покриття, який утворився внаслідок вимивання ґрунту, з 11 по 19 червня 2026 року буде тимчасово обмежено рух транспорту.

Спільно захистити кожну дитину від жорстокого поводження: як налагодити взаємодію всіх дотичних служб – на тематичному круглому столі 13:20

Захист дітей від жорстокого поводження – один із пріоритетних напрямків державної політики. До цього процесу мають бути залучені всі дотичні структури: органи державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронні органи, заклади освіти, охорони здоров'я, соціальні служби та громадський сектор.

Громади Чернігівщини першими відкриють літню сесію Програми I_CAN 12:29

У червні представники територіальних громад Чернігівської області першими в Україні долучаться до літньої сесії Національної навчальної програми з управління публічними інвестиціями I_CAN.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:27

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 пожежу.