Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 23 червня, 18:29:30

"Повір у себе": Чернігівський відбір

30.03.2015   14:42Агенцiя

За підтримки Чернігівського обласного осередку НОК України, регіональним центром з фізичної культури і спорту «Інваспорт» та комунальним закладом «Чернігівська обласна дитячо-юнацька спортивна школа інвалідів» облради проведені традиційні змагання: обласна Спартакіада «Повір у себе» із шахів і шашок та настільного тенісу серед дітей-інвалідів.

Основна мета змагань - виявлення кращих спортсменів для участі у фінальних змаганнях Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе» серед дітей-інвалідів віком 15 років і молодші, які пройдуть в Одесі та на спортивних базах Миколаєва.

У змаганнях обласної Спартакіади з настільного тенісу взяли участь діти з вадами розумово-фізичного розвитку, які навчаються у ЗОШ - інтернаті м. Прилук, м. Батурин, м. Городня Чернігівської області, а також діти-інваліди з вадами слуху з Сосницької ЗОШ – інтернату, м. Чернігівської спеціальної ЗОШ та Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів м. Ніжина.

Турнір проводився у двох вікових груп (старша група 2000-2001 р.н, молодша 2002-2004 р.н.) окремо серед юнаків та дівчат.

 
Призові місця розподілились таким чином:

Старша вікова група (вади розумово-фізичного розвитку)
Юнаки: І місце - Нечипорук Володимир (м. Прилуки), ІІ місце - Матюша Андрій (м.Городня), ІІІ місце - Гурінов Артем (УОРА, м. Ніжин).
Дівчата: І місце – Шабалтас Катерина (м.Прилуки), ІІ місце - Мартинович Олена (м. Батурин), ІІІ місце - Матюша Тетяна (м.Городня).


Молодша вікова група (вади розумово-фізичного розвитку)
Юнаки: І місце - Дрегіч Станіслав (м. Батурин), ІІ місце - Качило Дмитро (м. Прилуки), IІІ місце - Матюша Володимир (м.Городня).
Дівчата: І місце - Ожоганич Лілія (м. Прилуки), ІІ місце - Дрегіч Надія (м. Батурин), ІІІ місце - Ковальова Олександра (м.Городня).

 
Старша вікова група (вади слуху)
Юнаки: І місце - Бутенко Тимофій (м. Чернігів), ІІ місце - Макаренко Григорій (м. Сосниця), ІІІ місце - Адамович Владислав (м. Чернігів).
Дівчата: І місце - Фалько Ліза (м. Сосниця), ІІ місце - Хоменко Надія (м. Ніжин).


Молодша група (вади слуху)
Юнаки: І місце - Бакалейко Даніїл (м. Чернігів), ІІ місце - Драч Ілля (м. Сосниця).
Дівчата: Артеменко Анжела (м. Сосниця).
 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 15 нових випадків COVID-19

Виявлено 15 нових випадків COVID-19 17:47

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 23 червня в області зафіксовано 15 нових випадків COVID-19.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1587 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1587 осіб 13:32

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 23 червня області щеплено першою та другою дозою 54 457 людей.

Юні таланти отримали свідоцтва про завершення курсу письменницької майстерності

Юні таланти отримали свідоцтва про завершення курсу письменницької майстерності 13:30

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбулося урочисте вручення сертифікатів випускникам дитячої літературної школи «Кошлатий Борушко».

Упродовж минулої доби рятувальники ліквідували 6 пожеж

Упродовж минулої доби рятувальники ліквідували 6 пожеж 11:24

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 6 пожеж, з яких 1 виникла на об'єкті, 1 в житловому секторі, 1 на транспорті та 3 в природних екологічних системах.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини