Відбувся обласний чемпіонат з шахів серед чоловіків
За підтримки Чернігівського обласного осередку НОК України КДЮСШ № 1 міської ради знову радо прийняла шахові змагання.
Цього разу чемпіонат Чернігівської області з шахів – 2015 серед чоловіків.
На урочистому відкритті учасників привітали директор КДЮСШ Сергій Романчук та відповідальний секретар обласного осередку НОК України Ніна Лемеш, яка відмітила, що шахи - гра інтелектуалів, відкриває особливий, захоплюючий світ суперництва і азарту.
Одночасно в трьох залах дитячо- юнацької спортивної школи 68 шахістів з різних куточків області боролись за призи. На цей раз в турнірі прийняли участь шахісти із міст Ніжина, Прилук, Чернігова та Славутича.
Турнір пройшов в гострій, безкомпромісній боротьбі і не залишив байдужим нікого з глядачів. Головний суддя змагань Ю.Куценко відмітив прагнення кожного учасника до перемоги, особливо школярів, які вибороли право виступати на чемпіонаті області.
Чемпіоном турніру став: 1 місце – Володимир Примиренко, 2 місце виборов – Володимир Міхальський та 3 місце – Андрій Нестеренко, усі представники ніжинщини.
Переможці та призери змагань нагороджені кубками, медалями, грамотами.
Останні новини Чернігівщини
В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії 14:50
9 лютого до поліції надійшло повідомлення про пожежу в одному з домоволодінь в селищі Ріпки Чернігівського району.
У Чернігові викрито групу медиків, які оформлювали фіктивну непридатність до служби 14:47
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організованого злочинного угруповання медиків, які налагодили корупційну схему ухилення від мобілізації
Надзвичайні події в області за останню добу 11:43
Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію та 7 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж та 1 іншу подію. Внаслідок надзвичайної ситуації та небезпечних подій загинули 4 особи.
У 2025 році ПРООН допомогла Чернігівщині розчистити майже 14 тисяч тонн завалів 11:42
У минулому році розчистити майже 14 тисяч тонн завалів допомогла Чернігівщині Програма розвитку ООН (ПРООН). Організація за фінансування Уряду Японії провела демонтаж пошкоджених будівель, розчищення територій і сортування відходів у трьох громадах області. Зокрема, було охоплено 57 локацій в Чернігівській, Іванівській та Куликівській ТГ. При цьому демонтовано 46 будівель і розчищено 11 громадських просторів.
10 лютого: цей день в Україні і світі 08:48
День 1448 Російська агресія - Day 1448 Russian aggression