Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 17 березня, 02:17:10

У Чернігові розпочався Чемпіонат України з кікбоксингу

13.03.2015   16:55Агенцiя

3 12 по 15 березня у спортивному комплексі Чернігівського державного інституту економіки і управління проходитиме Чемпіонат України з кікбоксингу серед дорослих та чемпіонат України центральної ради фізкультурно-спортивного товариства "Україна" серед дітей, старших юнаків та юніорів.

За звання кращих кікбоксерів України змагатимуться близько 400 учасників із 17 областей.

Проведення в Чернігові турніру такого рівня стало можливим завдяки видатним досягненням наших спортсменів: заслуженого майстра спорту України, восьмиразового чемпіону світу з кікбоксингу Романа Власенка, майстра спорту України міжнародного класу, п'ятиразового чемпіона світу з кікбоксингу Сергія Шрама, дворазового чемпіона світу з кікбоксингу та інших перспективних спортсменів Михайла Єрка та інших.

Сьогодні під час урочистого відкриття спортсменів привітали виконуючий обов’язки голови обласної державної адміністрації Сергій Журман, ректор Чернігівського Національного технологічного університету Сергій Шкарлет, заслужений майстер спорту з греко-римської боротьби, Олімпійський чемпіон Атланти 1996 року, дворазовий призер чемпіонатів світу, дворазовий чемпіон Європи В’ячеслав Олійник.

— Кікбоксінг, напевно, є одним з найважчих, проте найбільш видовищних видів спорту. Це бойове мистецтво допомагає спортсмену у формуванні себе як особистості, а також виховує вміння досягати своєї мети попри всі перешкоди.
Зичу всім учасникам змагань витримки, перемог, чесної боротьби і вдачі у вашій спортивній кар’єрі, - наголосив у своєму виступі Сергій Журман.

Останні новини Чернігівщини

Ветеран війни з Прилуччини повернувся до роботи завдяки підтримці служби зайнятості

Ветеран війни з Прилуччини повернувся до роботи завдяки підтримці служби зайнятості 14:10

Після демобілізації з лав ЗСУ та повернення до цивільного життя ветеран війни з Прилуччини Валентин Соляник отримав нову можливість для професійної реалізації. Знайти роботу йому допомогли фахівці служби зайнятості у співпраці з місцевим роботодавцем.

Поліцейські Чернігівщини викрили групу зловмисників, які у СІЗО налагодили шахрайську схему заволодіння грошовими коштами громадян

Поліцейські Чернігівщини викрили групу зловмисників, які у СІЗО налагодили шахрайську схему заволодіння грошовими коштами громадян 13:06

Слідчі поліції Чернігівської області за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань, відділу протидії кіберзлочинності, співробітників Державної установи «Чернігівський слідчий ізолятор» та СБУ, під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури припинили діяльність злочинного угрупування, яке налагодило шахрайську схему із заволодіння грошима громадян.

У січні-лютому 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 1,9 мільярдів гривень податків та зборів 12:36

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-лютий 2026 року надійшло 1,9 млрд грн від сплати податків і зборів.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:03

Протягом минулої доби зареєстровано 14 небезпечних подій, а саме: 14 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

16 березня: цей день в Україні і світі

16 березня: цей день в Україні і світі 08:17

День 1482 Російська агресія - Day 1482 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини