Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 травня, 16:23:24

Наші футболісти шості

21.11.2014   16:29Агенцiя

Цими днями українські команди першої ліги завершили осінню частину чемпіонату 2014-2015.

Наша «Десна» виїздила в сусідній обласний центр, де на одному з найкращих в Україні стадіоні «Ювілейний» зіграла внічию (1:1) з ПФК «Суми». Перед самісіньким свистком на перерву господарі поля спромоглися проштовхнути м’яч у сітку, а на передостанній із хвилин, доданих арбітром до основного часу матчу, в їхні ворота було призначено пенальті, і Ярема Каваців невідпорним ударом відновив рівновагу. А компенсовано було аж дев’ять хвилин, оскільки у другому таймі через витівку фанатів (у хід пішли димові засоби) гра переривалася аж на п’ять хвилин.

До речі, рік тому після сімнадцяти турів «Десна» мала на очко менше. Втім, тоді цього було достатньо, щоб зимувати на п’ятому місці. Відзначимо також, що наша команда випереджає «Полтаву» і «Нафтовик-Укрнафту», оскільки має кращу різницю забитих і пропущених голів.

У ці дні деснянці вже у відпустці. А підготовка до весняного старту розпочнеться в середині січня. Друга ж частина чемпіонату стартуватиме 21 березня 2015 року — того дня підопічні Олександра Рябоконя зустрінуться на стадіоні імені Гагаріна з криворізьким «Гірником».