Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 16 травня, 02:31:40

Феміда таки може захистити чернігівських спортсменів

17.11.2014   15:43Агенцiя

6 листопада 2014 року апеляційний суд м. Чернігова розглядав апеляцію на цивільну справу про визнання незаконними рішень Чернігівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна», в результаті яких ще у 2011 році був переобраний склад керівних органів цієї організації.

Це переобрання частково блокувало роботу всієї обласної організації та привело до банкрутства однієї зі спортивних шкіл, про що ми вже описували раніше.

Апеляцію ініціював підприємець з міста Києва Ругаль Ігор, що разом зі своїми товаришами перехопив владу в спортивному товаристві ще в 2011 році.

Однак, в судовому засіданні було встановлено, що на момент подачі скарги зазначена особа керівником організації не була, так як з 16 червня 2014 року організацію очолює інший керівник. На підставі того, що Ругаль не є особою, яка брала участь у справі, не підтвердив наявності належних повноважень на право звернення з апеляційною скаргою від імені обласної організації ФСТ „Україна”, апеляційне провадження було закрито.

Треба зазначити, що самі члени товариства брали неабияку участь у судових процесах, що їх стосувалися. А на описане судове засідання навіть прикотили під стіни апеляційного суду сміттєвий бак для Ругаля. Та, на щастя, скористатися їм не судилося.

До речі, Ругаль має право впродовж 20 днів звернутися до суду вищої інстанції – це може бути його третя безуспішна спроба апеляції. Та його теж можна зрозуміти – що не зробиш, аби заволодіти землею на березі Десни та історичною будівлею Будинку фізкультури на Валу.

Колектив ЧОО ФСТ «Україна»

PR

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 211 нових випадків COVID-19

Виявлено 211 нових випадків COVID-19 18:52

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА в області станом на 15 травня зафіксовано 211 нових випадків COVID-19.

Нові авто для

Нові авто для "швидкої" 12:34

Днями КНП «Чернігівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» отримав чергову партію з п’яти автомобілів оновленої модифікації, які надійшли до закладу за рахунок коштів, що виділені Національною Службою здоров’я України.

Забезпечення ефективності протидії проявам корупції на публічній службі

Забезпечення ефективності протидії проявам корупції на публічній службі 12:29

Реалізація положень антикорупційного законодавства, питання попередження корупційних правопорушень в діяльності працівників органів публічної влади обговорювалися під час дистанційного навчання «Забезпечення ефективності та протидії проявам корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування».

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:13

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 14 травня по 8:00 15 травня 2021 року.

В облдержадміністрації презентували книгу, присвячену репресованим жителям Чернігівського району

В облдержадміністрації презентували книгу, присвячену репресованим жителям Чернігівського району 12:09

14 травня, напередодні Дня пам’яті жертв політичних репресій в облдержадміністрації відбулася презентація книги другої науково-популярного видання «Долі репресованих земляків. Чернігівський район».