Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 16 травня, 03:21:16

Чернігівщина приймала Всеукраїнський семінар суддів з лижних гонок

04.11.2014   13:34Агенцiя

За підтримки Національного олімпійського комітету та Федерації лижного спорту України в м. Чернігові у конференц-залі готелю "Придеснянський" був проведений Всеукраїнський семінар підвищення кваліфікації суддів з лижних гонок.

У семінарі взяли участь судді з Івано-Франківської, Харківської, Чернігівської, Черкаської, Львівської, Київської областей та м. Києва.

Головою колегії суддів ФЛСУ, членом підкомітету з правил та контролю з лижних гонок міжнародної федерації FIS Андрієм Нестеренко було доведено до відома суддів останні зміни у міжнародних правилах змагань, що були внесені на міжнародній конференції у жовтні 2014 року в м. Цюрих. Більш детально Андрій Юрійович зупинився на проведенні міжнародних змагань в Україні, обов'язках журі, технічного делегата, підготовці стадіону та лижних трас під час проведення змагань. Було розглянуті види гонок та рельєфи трас, потрібні для проведення кожного виду змагань. На семінарі були представлені відеоматеріали з міжнародних змагань, де були проблемні ситуації, або порушення правил змагань спортсменами та тренерами, у формі дискусій суддям надавалося право розповісти про порушення, що були представлені.

Суддя з комп’ютерної бригади Артем Нестеренко представив види систем хронометражу під час змагань, розповів про переваги та недоліки кожної з систем хронометражу. У формі бліц-опитування було проведено екзамен на знання правил змагань, формату трас, обов’язків членів журі та суддівської бригади. По закінченні семінару всім учасникам були вручені іменні сертифікати ФЛСУ.

http://noc-cn.org/

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 211 нових випадків COVID-19

Виявлено 211 нових випадків COVID-19 18:52

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА в області станом на 15 травня зафіксовано 211 нових випадків COVID-19.

Нові авто для

Нові авто для "швидкої" 12:34

Днями КНП «Чернігівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» отримав чергову партію з п’яти автомобілів оновленої модифікації, які надійшли до закладу за рахунок коштів, що виділені Національною Службою здоров’я України.

Забезпечення ефективності протидії проявам корупції на публічній службі

Забезпечення ефективності протидії проявам корупції на публічній службі 12:29

Реалізація положень антикорупційного законодавства, питання попередження корупційних правопорушень в діяльності працівників органів публічної влади обговорювалися під час дистанційного навчання «Забезпечення ефективності та протидії проявам корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування».

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:13

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 14 травня по 8:00 15 травня 2021 року.

В облдержадміністрації презентували книгу, присвячену репресованим жителям Чернігівського району

В облдержадміністрації презентували книгу, присвячену репресованим жителям Чернігівського району 12:09

14 травня, напередодні Дня пам’яті жертв політичних репресій в облдержадміністрації відбулася презентація книги другої науково-популярного видання «Долі репресованих земляків. Чернігівський район».