Проведено Чемпіонат області з художньої гімнастики
За підтримки Чернігівського обласного осередку НОК України 11-12 жовтня в спортивному залі загально-освітньої школи №19 був організований та проведений чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики.
В змаганнях прийняли участь команди Чернігівської обласної ШВСМ, ОКДЮСШ, ДЮСШ «Чернігів» та ОПДтаЮ. Гімнастки змагалися у 8 вікових категоріях, де визначались найсильніші гімнастки області.
Найкращою гімнасткою за програмою майстрів спорту стала вихованка ЧО ШВСМ Спешилова Діана; за програмою кандидатів у майстри спорту – вихованка ДЮСШ «Чернігів» Петроченко Марина; за програмою І дорослого розряду – вихованка ДЮСШ «Чернігів» Ревун Анастасія. Всі переможці вихованки старшого тренера Чернігівської області – Юлії Бориско, були нагороджені сувенірною атрибутикою НОК України та кубками обласної федерації гімнастики.
Також були яскраві виступи юних вихованок – Деревенської Діани, Єфіменки Єлизавети, Куліч Дарини, Бондаревої Альони (ДЮСШ «Чернігів»).
Закінчилися змагання цікавими показовими виступами гімнасток та урочистим парадом – нагородження, на якому також були вручені почесні звання майстрів спорту України з художньої гімнастики – Король Аліні та Мкртчян Мері вихованкам ЧО ШВСМ, які є студенткам ЧНПУ ім. Т.Г. Шевченка.
Національний олімпійський комітет України, Чернігівський обласний осередок
Останні новини Чернігівщини
Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07
Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.
22 травня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.