Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 15 червня, 17:55:19

Чернігівський спортсмен вперше став чемпіоном світу з драгонботу

06.10.2014   17:11Агенцiя

Чернігівець Олег Проценко вперше в історії нашого краю виборов перше місце на чемпіонаті світу з драгонботу.

Це сталося 31 серпня у Польщі на світовій першості серед дорослих.

Українська команда в запеклій боротьбі за перше місце випередила російську команду на одну секунду.

Нагадаємо, що драгонбот - це перегони на китайських човнах дракон - у команді 20 веслувальників + рульовий + барабанщик.

Олег Проценко (1980 року народження) продовжує займатись веслуванням на байдарці на базі ПНЗ ДЮСШ з веслування на байдарках і каное і постійно бере участь у змаганнях з веслування.

Вітаємо також тренерів спортсмена: Гамалія С.О. (перший тренер з веслування) та Семенова О. (тренер з драгонботу).


Національний олімпійський комітет України, Чернігівський обласний осередок

 

Останні новини Чернігівщини

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 17:47

За підрахунками служби зайнятості, з початку року (січень-травень)статус безробітного мали 8 тисяч мешканців області.

Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за самовіддану і професійну службу вибухотехніків 15:40

Сталева витримка, зосередженість, виважені дії і відповідальність за життя кожного, хто поруч – це щоденна служба вибухотехніків поліції Чернігівської області.

Ще 100 дітей із Чернігівщини поїхали на відпочинок у межах проєкту «Карпатська зміна» 15:18

13 червня в табір до Чернівецької області вирушила ще сотня школярів із Чернігівщини.

Простір для життя і відновлення: громади Чернігівщини навчалися планувати розвиток територій з урахуванням сучасних викликів 14:34

Другий етап регіональних експрес-навчань, організованих в межах діяльності Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, відбувся сьогодні у Чернігові.

Уряд ініціював додаткову фінансову підтримку для прифронтових регіонів 14:11

Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко й керівник Офісу Президента України Кирило Буданов провели нараду щодо підтримки прифронтових територій. У ній узяли участь представники уряду, Офісу Президента, депутати Верховної Ради та начальники обласних військових адміністрацій.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини