Відбувся чемпіонат України з дзюдо серед молоді до 23 років
У змаганнях взяли участь 260 спортсменів з 23 областей. За результатами загальнокомандного заліку перше місце посів Київ, друге – Дніпропетровська область, завершило трійку лідерів Запоріжжя. Чернігівці також без нагород не залишилися.
Чернігів цього разу відзначився відмінним результатом – вперше за всю історію місцевого дзюдо майстром спорту став 17-річний Костянтин Ноткін.
Загалом сім чернігівських дзюдоїстів представляли область на всеукраїнських змаганнях. Бронзовими призерами також стали і дві наші дівчини – Анна Сподаренко і Юлія Гребоножко.
Слова подяки батькам і тренерам — на першому місці. Окрім власних спортивних даних і працелюбності кожного з чемпіонів, чималий внесок у перемогу — це терпіння і наснага старшого покоління.
Останні новини Чернігівщини
Якими мають бути ветеранські осередки у громадах: у Чернігові стартувала дизайн-сесія «Простори, що об’єднують» 14:50
Ветеранські простори мають бути інклюзивними осередками гідності, доступності та взаємодії в громадах. Це ключова тема дводенної дизайн-сесії, яка сьогодні стартувала у Чернігові, – «Простори, що об’єднують: універсальний дизайн для ветеранських просторів і громад».
Зайняв псевдопосаду під час окупації Херсону – затримано підозрюваного у колабораційній діяльності 14:45
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Херсон у добровільному зайнятті посади у незаконному правоохоронному органі. Йому інкримінують колабораційну діяльність (ч. 7 ст. 111-1 КК України).
«Армія відновлення»: на Чернігівщині за 3 роки – понад 33 тис. направлень 14:40
Чернігівщина одна з перших серед областей України долучилася до «Армії відновлення». Це урядовий проєкт щодо організації суспільно корисних робіт, завдяки якому українці мають змогу своєю працею підтримати країну в період воєнного стану.
Соціальні послуги в громаді: доступ, надавачі, вартість 14:37
Кожен із нас потрапляв у ситуацію, коли звертався по підтримку чи допомогу до батьків або друзів, але інколи такої підтримки недостатньо.
Україна тріумфує на чемпіонаті світу з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору! 14:36
3 09 до 15 листопада в Анталії (Туреччина) відбувся чемпіонат світу з футзалу серед осіб з порушеннями зору.