Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 лютого, 13:12:36

У Чернігові проведено 14-й турнір зі стрітболу "один на один"

09.09.2014   12:21Агенцiя

6 вересня на спортмайданчику чернігівської ЗОШ №1 14-м відкритим турніром міста зі стрітболу "один на один" був закритий вуличний баскетбольний сезон 2014 року.

У турнірі взяли участь 22 гравці, які спочатку змагалися у груповому турнірі. Вісімка кращих вийшла до плей-офф. Тут були зафіксовані такі результати:
1/4 фіналу:
Владислав Меркулов - Дмитро Шапко 7:2
Владислав Гацко - Олег Овчаренко 2:7
Юрій Коновал - Денис Музиченко 4:5
Сергій Пухов - Ілля Силенко 7:3
1/2 фіналу:
Меркулов - Овчаренко 6:7
Музиченко - Пухов 6:7

Володарем третього місця став Владислав Меркулов (на фото зліва), який доволі легко переграв Дениса Музиченко з рахунком 7:4, а ось у фіналі точилася боротьба і з мінімальною перевагою 7:6 тут переміг Олег Овчаренко (на фото в центрі), який став 9-м переможцем в історії міських турнірів 1х1.

Сергій Пухов (на фото справа) задовольнився другою позицією.
У конкурсі кидків з далекої відстані переміг Юрій Куриленко.


Національний олімпійський комітет України, Чернігівський обласний осередок

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58

Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21

5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.

6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46

День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression

На Чернігівщині викрито схему викрадення та збуту пального, призначеного для потреб оборони 17:27

Спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу УСР в Чернігівській області та ГВЗВВБ «Центр» ДПС України викрито схему незаконного викрадення палива, яке належало одному з прикордонних підрозділів Чернігівської області.