Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 8 липня, 11:46:50

У міськраді відзначили кращих спортсменів і тренерів

21.08.2014   10:22

У Чернігівській міській раді з нагоди Дня незалежності відбулася урочиста зустріч переможців і призерів міжнародних змагань із міським головою Олександром Соколовим.

Керівник міста підкреслив, що чернігівські спортсмени досягають успіхів у різних видах спорту завдяки своїй наполегливості, волі і прагненню до перемоги.

О.Соколов привітав спортсменів і тренерів із державним святом, побажав нових перемог, щоб "на спортивних аренах заявляти, що є така нація – сильна, чесна і цілеспрямована".

Грошові винагороди за свої високі досягнення отримали 26 чернігівських спортсменів та їх тренерів. Серед них – тренери Микола і Жанна Зоц, Олександр та Світлана Ворчаки, переможці чемпіонату Європи серед юніорів з біатлону 2014 року Артем Тищенко, Андрій Доценко та Юлія Бригинець, переможці і призери чемпіонату світу з кікбоксингу 2014 року Віктор Кузьменко, Роман Власенко, Сергій Лисюк, Михайло Єрко та інші.

Останні новини Чернігівщини

Завершено масштабне відновлення гімназії №34 11:23

У Чернігові завершилися масштабні ремонтні роботи в гімназії №34, яка зазнала пошкоджень під час повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну у 2022 році.

Крістіна Опанасенко - бронзова призерка кубку Європи з дзюдо серед юніорів 10:40

З 05 до 06 липня в чеській Празі відбувся кубок Європи з дзюдо серед юніорів.

На Чернігівщині коштом держави буде модернізовано харчоблоки ще у двох ліцеях 09:47

У Чернігівському ліцеї № 1 та Гончарівському імені героя АТО Дмитра Степанченка невдовзі розпочнуться роботи з модернізації харчоблоків.

Стрільці з Чернігівщини здобули нагороди на чемпіонаті України 09:35

У період з 26 червня до 04 липня у Вінниці відбувся літній чемпіонат України зі стрільби кульової.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини