"Олімпійський день" продовжується у Чернігівському районі
Центр соціально-психологічної реабілітації дітей, що знаходиться у селі Хмільниці Чернігівського району є закладом соціального захисту для дітей віком від 3-х до 18-ти років, які опинились у складних життєвих обставинах та потребують надання їм комплексної соціальної, психологічної, педагогічної, медичної, правової та інших видів допомоги.
Саме в цей заклад завітали представники Чернігівського обласного осередку НОК України із спортивно – видовищним заходом Всеукраїнський олімпійський день.
Почесних гостей радо вітали директор центру Ірина Петрівна Коливошко, вихователі, колектив закладу та 33 дитини, які перебувають на даний час у закладі.
Відповідальний секретар обласного осередку НОК України, Заслужений майстер спорту України з біатлону Ніна Лемеш привітала учасників Олімпійського дня, вручила спортивний інвентар і книги на олімпійську тематику та відзначила дітей, які активно займаються спортом. Сімдесятитрьохрічний член збірної команди України з легкої атлетики серед ветеранів, переможець міжнародних змагань, багаторазовий чемпіон України з бігу на довгі дистанції Микола Прокопович Левадський розповів дітям про свій спортивний шлях, про сьогоденні тренування та виступи на міжнародних змаганнях.
Кандидат у майстри спорту України з біатлону, призерка чемпіонатів України, стипендіат Національного олімпійського комітету України Анастасія Бізюк ознайомила дітей з олімпійськими символами та провела вікторину «Знавець олімпійського спорту». Цікаво, весело та змістовно пройшло спілкування дітей з гостями.
А потім були символічні олімпійські забіги, в яких прийняли участь усі учасники заходу: від трирічних діток до директора закладу. Головна мета учасників забігу була виграти у багаторазового чемпіона України з бігу серед ветеранів Миколи Прокоповича Левадського, який відкривав кожний забіг.
А нагороди від Національного олімпійського комітету отримав кожний учасник. Фотографування на згадку, автограф сесії від дорогих гостей – всі були задоволені від спільно проведеного часу.
Національний олімпійський комітет України, Чернігівський обласний осередок
Останні новини Чернігівщини
Три школи Чернігівщини отримають майже 60 мільйонів гривень держсубвенції на модернізацію харчоблоків 11:38
У трьох закладах загальної середньої освіти області модернізують кухні за кошти держсубвенції. Відповідно до рішення Кабінету Міністрів від 25 червня 2025 року № 602-р на ці потреби спрямують близько 60 мільйонів гривень.
На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 11:16
Слідчі поліції Чернігівщини встановили факти злагодженої протиправної діяльності зловмисників у складі організованої злочинної групи.
Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55
26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.
«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32
Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.
У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.