У Чернігові відбувся відкритий чемпіонат міста з пляжного волейболу
На спортивній базі для пляжних видів спорту «Переправа» пройшов Відкритий чемпіонат міста Чернігова з волейболу пляжного серед чоловічих та жіночих команд, присвячений Олімпійському дню.
18 чоловічих та 12 жіночих команд заявилися на традиційний турнір, щоб позмагатися за титули чемпіонів та чемпіонок міста Чернігова. До чернігівських волейболістів вгості завітали команди з міст Києва, Коропа, Прилук та Городні. Відкритя турніру відбулося 21червня, саме в цей день увесь спортивний світ святкував «Олімпійський день» (день заснування МОК – 23 червня 1894).
Привітали зі святом здоров'я та спорту волейболістів- пляжників голова ЧОО НОК України Заслужений майстер спорту України, учасниця трьох зимових Олімпійських Ігор Ніна Лемеш, яка зазначила, що на Лондонській Олімпіаді пляжний волейбол став самим відвідуваним заходом в Олімпійській програмі, побажала всім гарного настрою та волі до перемоги. Голова Чернігівської міської федерації волейболу Дмитро Пиріжок, представники обласної організації ФСТ "Динамо" Сергій Слєсаренко та Анатолій Настоящий побажали учасникам та глядачам цікавих ігор, а тим хто не пройде до фінальної стадії незабувати, що головне - це участь.
Найважчим для учасників та організаторів видався суботній ігровий день на протязі якого жіночі та чоловічі дуети зіграли більше 30 ігор.
За призи від обласного осередку НОК, благодійного фонду ім. О.Молодчого, магазину "Поліський мед", обласної організації ФСТ "Динамо", кінотеатру 7D CINEMA, фітнесклубу "Кислород" мали змогу позмагатися не тільки учасники турніру, а й найпалкіші вболівальники, бо навіть у найменших паузах між іграми організаторам вдавалося проводити конкурси на влучнісь подачі та змагання з дартсу, і погода цьому тільки сприяла.
У фінальну четвірку чоловічих дуетів пробилися команди "Динамо" (Володимир Веселий/ Олександр Бут), "Освіта" (Роман Носко/ Олексій Прохоренко), "Адміністрація" (Олександр Кліменок/ Володимир Леоненко) та ДЮСШ "Чернігів" (Денис Копич/ Богдан Татаренко). Призові місця розподілилися таким чином: 1 м. - ДЮСШ "Чернігів", 2м. - "Адміністрація", 3 м. - "Динамо". Жіночі пари: 1 місце - Анастасія Ткаченко/ Євгенія Задніпровська ("Спарта"), 2 місце - Анастасія Лисенко / Анна Ковальчук (ДЮСШ "Чернігів"), 3 місце - Олена Прокопенко/ Юлія Ворона.
Вітаємо переможців і призерів, а також всіх учасників та вболівальників із вдалим заходом!
Пресслужба Чернігівської міської федерації волейболу
Останні новини Чернігівщини
Чернігівщина — бронзовий призер командного чемпіонату України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 11:32
З 12 до 14 червня у Луцьку відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2009 р.н. та молодших.
На Чернігівщині водій скоїв наїзд на патрульного поліцейського - зловмисника затримано 11:08
20 червня близько опівночі на дорожній станції патрульної поліції в селі Кіпті Чернігівського району патрульні зупинили автомобіль, водій якого рухався під час дії комендантської години.
На Чернігівщині відкрили Центр захисту та підтримки дітей, які постраждали від насильства, за моделлю «Барнахус» 10:36
Днями у Чернігові відбувся круглий стіл з нагоди відкриття Центру захисту дітей за моделлю «Барнахус». Його створили в межах меморандуму про співпрацю між Чернігівською ОВА, МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» та ЮНІСЕФ. Центр став першим на Чернігівщині та шістнадцятим в Україні.
Чернігівські поліцейські розслідують обставини загибелі у водоймі 10-річного хлопчика 10:14
Співробітники Чернігівського райуправління поліції встановлюють причини та обставини, що призвели до утоплення у водоймі малолітньої дитини.
Осередок безпеки: у Ніжинській громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 09:43
У Ніжинській громаді розпочала повноцінну роботу нова поліцейська станція. Відтепер у громаді підтримує правопорядок та дбає про безпеку населення поліцейський офіцер Олег Зогій.