Розвивати спорт - дбати про здорову націю
У рамках робочої поїздки до Чернігівської області Міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов разом із головою обласної державної адміністрації Володимиром Івашком відвідали Державний центр Олімпійської підготовки з біатлону.
Цей заклад був утворений у минулому році на базі спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з лижного спорту. Протягом року тут проводяться навчально-тренувальні збори для спортсменів з біатлону та лижного спорту.
До матеріальної бази центру входять будівля з кімнатами для спортсменів, тренерів-викладачів, адмінперсоналу та обслуговуючого персоналу, спортивний зал 24х12 м2, відновлюючий центр, тренажерний комплекс, вуличний тренажерний комплекс, гуртожиток для проживання спортсменів, комплекс їдальні для харчування спортсменів, стрільбище для біатлону, лижоролерна траса, кросові та лижні траси, спортивні майданчики, котельня для опалення приміщень школи.
На виділені з державного бюджету кошти упродовж 2013 року було проведено ремонт житлових кімнат, санвузлів, душів, побутових приміщень для спортсменів та тренерів, а також реконструйовано котельню.
Високопосадовці оглянули приміщення спортивної школи, ознайомилися з тренувальною базою для підготовки спортсменів, умовами їхнього проживання та побуту у гуртожитку.
Під час відвідування лижоролерної траси та стрільбища для біатлону, Дмитро Булатов підкреслив, що область має достатню базу для тренувань спортсменів високого класу. Він висловив своє бачення шляхів покращення спортивної інфраструктури в регіоні, зокрема, залучення іноземних благодійників, спонсорів, ґрантів тощо.
Загалом Міністр молоді та спорту України дав схвальну оцінку роботі, яка проводиться в області, як для підготовки спортсменів, так і популяризації фізичної культури і спорту та здорового способу життя.
Останні новини Чернігівщини
Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34
З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.
Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09
На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.
Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52
Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».
У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21
У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.