Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 травня, 08:23:17

Новгород - Сіверський боксер Владислав В’язовик став чемпіоном України. ВІДЕО

16.05.2014   07:41Агенцiя

Новгород - Сіверський боксер Владислав В’язовик став чемпіоном України у ваговій категорії 59 кілограм. Ще два вихованці Віктора Балабки поповнили колекцію нагород срібною і бронзовою медалями.

З 28 квітня по 4 травня в м. Рівне проходив Чемпіонат України з боксу серед юнаків 2000-2001 років народження. У змаганнях брали участь близько 250 найкращих боксерів з усіх областей України. Чернігівську область представляли 6 спортсменів, 3 з яких - вихованці В. Балабка. У ваговій категорії 59 кг. боксував Владислав В'язовик. Відповідно до жеребкування наш земляк одразу потрапив до чверть фіналу і після 3 переможних поєдинків став Чемпіоном України.

Владислав В'язовик - боксер: "Чемпіонат України тривав 7 днів. Перші 2 дні я відпочивав. На 3 день боксував з суперником з Тернопільської області. Виграв з рахунком 3:0, найскладніший бій. Наступного дня боксував з суперником з Херсонської області, отримав перемогу 3:0, але бій був легший. Ще через день я боксував з суперником із Сумської області з рахунком 3:0. Отримав золоту медаль".

Другий Н.-Сіверський боксер Богдан Ільющенко вступив в боротьбу за Чемпіонський титул у 1/8 фіналу. У вирішальному двобої наш спортсмен потрапив на «лівшу» і по завершенні 3 раундів судді віддали перевагу спортсмену з Луганщини. Богдан же став срібним призером Чемпіонату України.

Богдан Ільющенко - боксер: "На цьому Чемпіонаті зібралися кращі спортсмени України з всіх областей. Я представляв Чернігівську область у своїй віковій категорії 44,5 кг, провів 4 поєдинки з спортсменами з Херсонської, Волинської, Полтавської та Луганської областей. Перші 2 поєдинки були для мене не складними, 3 і 4 - вже складніші. Після фінального поєдинку я отримав срібну медаль, статуетку за 2 місце та кубок "За волю до перемоги".

Ще одну медаль для своєї команди здобув вихованець Віктора Балабка Олександр Гречаник. За одноголосним рішенням суддів юний боксер переміг своїх суперників з Луганської та Донецької областей. У півфіналі з невеликою перевагою поступився Чемпіону з Запорізької області.

Віктор Балабко - тренер з боксу: "За жеребом у півфіналі зустрівся з 1 номером збірної команди у цій ваговій категорії з Запоріжжя. Доволі рівний поєдинок. В 3 раунді нам не вистачило "функціоналки".

За результатами Чемпіонату України його переможці у складі збірної представлятимуть влітку нашу державу на Чемпіонаті Європи, що в цьому році пройде в Угорщині. Вже точно відомо, що Н.-Сіверський спортсмен Владислав В'язовик боротиметься за перемогу на Європейському ринзі. І ще один Вихованець Віктора Балабка Олександр Гречаник має шанс також туди потрапити, якщо на навчально-тренувальних зборах покаже кращий результат у своїй вазі.