27-й тур Першої ліги: Олександрія - Десна 0:1
Відбулись матчі 27-го туру чемпіонату України серед команд Першої ліги ПФЛ.

«Олександрія» зазнала домашньої поразки від «Десни», а «Олімпік» у Києві поступився «Динамо-2», але, зберігши перевагу в очках над найближчим конкурентом, достроково оформив вихід до Прем’єр-ліги.
Початок матчу в Олександрії пройшов у рівній боротьбі. Перший небезпечний момент біля воріт олександрійців гості створили на 4-й хвилині: після передачі з правого флангу, Чепурненко пробив з льоту, але воротар був на місці. Господарі поля відповіли гострою атакою на 8-й хвилині. Іващенко, пробив у нижній кут воріт, але воротар «Десни» зіграв надійно, парирувавши важкий м'яч. На 37-й хвилині сильного удару завдав Запорожан зі стандарту в правий від себе кут воріт, але Федоренко вдало парирував це м’яч.
Другий тайм олександрійці розпочали активніше, аніж гості. На 50-й хвилині після розіграшу стандарту, Грицук віддав м’яч на Старенького, але той пробив поряд зі стійкою. На 60-й хвилині удар Сухоцького в нижній кут зреагував воротар «Десни». На 80-й хвилині Запорожан в безпосередній близькості до штрафного майданчика порушив правила, і Чепурненко потужним ударом в ліву «дев’ятку» забив єдиний гол у зустрічі − 0:1.
«Олександрія» - «Десна» (Чернігів) − 0:1
Гол: Чепурненко (80)
Попередження: Сухоцький, Іващенко, Микицей, Банада, Басов - Смалько, Щедраков, Бовтрук
«Олександрія»: Зарубін - Сухоцький, Іващенко (Локтіонов, 65), Запорожан, Голенков (Бідловський, 69), Грицук (Зейналов, 82), Шендрік, Старенький (Кіча, 77), Микицей, Банада, Басов
«Десна»: Федоренко - Бурлін, Каваців, Мельник, Смалько (Чуланов, 46), Щедраков, Чепурненко, Крамар, Бовтрук (Картушов, 59), Козак (Кондратюк, 88), Плешаков (Деребчинський, 68)
ffu.org.ua
Останні новини Чернігівщини
Поліція Чернігівщини перекрила канал збуту вибухонебезпечних боєприпасів 09:10
Поліцейські відділення №1 (с-ще Короп) Новгород-Сіверського райвідділу затримали 37-річну жительку одного з сіл Коропської громади, яка налагодила збут ручних гранат.
Призначено нового керівника Чернігівської окружної прокуратури 08:39
Керівник Чернігівської обласної прокуратури Сергій Дейнека представив колективу Чернігівської окружної прокуратури нового керівника – Дениса Тетеніча.
Зловживання, привласнення бюджетних коштів, порубки та безпідставні бронювання –прокурори Чернігівщини викрили чергові фактипротиправної діяльності. Понад 107 млнгрн збитків 17:35
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури у взаємодії зіншими правоохоронними органами області повідомили про підозру29особам, серед яких очільник міста, депутат місцевої ради, начальники управлінь міських рад, керівниця освітнього закладу, майстер лісу,колишні працівники виправної колонії, директори товариств та підприємці. Загальна сума завданих збитків становить понад 107 млн грн.
До уваги пасажирів "Укрзалізниці" — зміни руху поїздів на Ніжинському напрямку 16:59
АТ «Українська залізниця» повідомляє, що через ворожі обстріли рух поїздів на Ніжинському напрямку обмежено. Поїзди курсують із затримкою: