Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 16:21:24

У Чернігові відбулися спортивні змагання між командами школярів та військовослужбовців. ФОТО

26.02.2014   11:31

Ініціаторами проведення військово-спортивного свята виступили командування регіонального центру радіоелектронної розвідки «Північ» та дирекція 33-ї загальноосвітньої школи Чернігова. Цей навчальний заклад є підшефним військової частини.

Всього в спортивних змаганнях взяли участь дві команди по десять учасників – від військових та школярів-старшокласників. Окрім традиційних – підтягування на перекладині, перетягування канату та спортивної естафети, учасники свята також змагались на швидкість розбирання та збирання автомату й спорядження магазину патронами..

За підсумками спортивних змагань загальний рахунок 7:6 на користь команди військовиків. Інтрига тривала до останнього конкурсу. Все вирішило перетягування канату у складі команд, де перемогу здобула більш досвідчена команда військових.

За участь у спортивному святі учасники отримали солодкі подарунки.
– Подібні змагання проводимо вже десятий рік поспіль, – поділилась директор школи № 33 Лариса Лесун, – Враховуємо усі можливості шефської допомоги військових. Так, наприклад, військовослужбовці допомагають якісно організувати заняття з предмету «Захисник Вітчизни», проводять з дітьми уроки мужності.

Начальник фізичної підготовки і спорту військової частини майор Дмитро Артеменко розповів, що командування до проведення спортивних змагань поставилось відповідально. Заради цього учасникам було виділено додатковий час для підготовки.

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.