Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 жовтня, 01:41:15

У Чернігові відбувся обласний тур Всеукраїнської олімпіади з фізичної культури та спорту

29.01.2014   10:01Агенцiя

30 учасників - представники 25 районів та 3 міст Чернігівщини взяли участь у третьому обласному турі Всеукраїнської олімпіади з фізичної культури і спорту, що пройшов на базі Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка.

Невипадково саме цей заклад приймав кращу учнівську молодь, переможців районних та міських турів олімпіади, бо ЧНПУ – головна кузня спортсменів та їх тренерів в області.

На урочистому відкритті учасників привітали: ректор університету, доктор педагогічних наук, професор, головою Чернігівського відділення олімпійської Академії України Носко Микола, заступник начальника управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації Степовик Петро, Відповідальний секретар обласного осередку НОК України Ніна Лемеш.

Олімпіада з фізичної культури і спорту - це спортивне багатоборство у різнопланових видах спорту: легка атлетика, гімнастика, туризм, баскетбол, футбол та волейбол. Учасники також показали свої теоретичні знання.
І хоча переможці остаточно ще не визначені (процедура визначення проходить через 10 днів після проведення Олімпіади), але переможці в окремих видах програми уже відомі.

Обласний осередок НОК України нагородив дипломами та спортивним інвентарем кращих по видах спорту, а ЗМС України з біатлону Ніна Лемеш виразила сподівання, що серед цих дітей є майбутні олімпійці.


Національний олімпійський комітет України, Чернігівський обласний осередок

Останні новини Чернігівщини

П’ять цікавих фактів про борщ, яких ви не знали

П’ять цікавих фактів про борщ, яких ви не знали 10:59

Приготування борщу увійде до Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини, повідомило Міністерство культури та інформаційної політики України.

9 найкорисніших рослинних олій для організму людини

9 найкорисніших рослинних олій для організму людини 10:53

Якщо з настанням осені до вас часто чіпляються застуди, погіршилося травлення, або шкіра страждає від сухості, вам всього лише необхідно запастися потрібними рослинними оліями, вживати їх в їжу щодня і дуже скоро ви будете виглядати і відчувати себе чудово!

Смачні рецепти вихідного дня: готуємо турецький бурек

Смачні рецепти вихідного дня: готуємо турецький бурек 10:31

Бурек — це ситний пиріг родом з Туреччини. Існує безліч способів його приготування, деякі навіть передаються з покоління в покоління.

Вікторія Апанасенко з Чернігова стала I Міс Україна Всесвіт-2021

Вікторія Апанасенко з Чернігова стала I Міс Україна Всесвіт-2021 10:26

У п'ятизірковому київському готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv відбувся фінал конкурсу краси Міс Україна Всесвіт-2021.

Гороскоп на тиждень з 18 до 24 жовтня 2021 року

Гороскоп на тиждень з 18 до 24 жовтня 2021 року 10:13

Головна подія тижня – це повний місяць 20 жовтня. Він буде досить різким. Цей повний місяць актуалізує теми взаємин між людьми, конфліктів, відстоювання своїх прав і ролі в парі.