Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 січня, 08:14:24

Перша ліга. Десна - Геліос 1:0. До останніх хвилин

18.11.2013   07:49Агенцiя

16 листопада. Чернігів. Стадіон ім. Ю. Гагаріна Арбітр: Володимир Новохатній (Київ) "Десна" (Чернігів) - "Геліос" (Харків) 1:0

Голи: Каваців 89 "Десна": Шевченко, Смалько, Каваців, Мачуленко (Бовтрук 72), Чепурненко, Картушов, Кондратюк (Кругляк 87), Козак (Агапов 79), Мельник, Щедраков, Жук "Геліос": Сидоренко, Задоя, Качур, Яценко, Налигач (Чаус 90+3), Романенко (Кравченко 61), Герасимець, Хамільтон-Роллінгс (Михайлюк 21), Давидов, Собко, Борзенко Попередження: Козак 30, Каваців 45+1 - Давидов 34, Борзенко 52, Яценко 59, Кравченко 78, Качур 90+2

Останній домашній матч «Десни» зібрав на диво невелику аудиторію як для суботи, нормальної погоди і успішної серії чернігівців, що підняла їх на шосту сходинку турнірної таблиці. Не було навіть організованої підтримки від ультрас, що взагалі не пам’ятаю, коли спостерігалося в останній раз.

Ця тисяча стала свідком досить жвавої гри з великою кількістю атак і дальніх ударів. Хоча по-справжньому небезпечних моментів в першому таймі майже не виникало. Не вважати ж такими слаломний прохід Жука в дебюті матчу, коли його зупинив лише Борзенко вже в штрафному майданчику. Не будемо вихваляти і ривок Картушова, який мав завершитися виходом сам на сам, якби Єгор не відпустив далеко м'яч.

І таких епізодів було немало (більше в активі «Десни»). То Кондратюк грудьми прокине собі на хід, увірветься в карний майданчик і проб'є з льоту вище воріт. То Давидов втече правим флангом і чи то вдарить в дальній кут, чи то віддасть пас (хоч що він робив – зробив то неточно). То Смалько зробить кілька прострілів в штрафний майданчик (ніхто не відгукнувся)…

Насправді ж гольових моментів за перші 45 хвилин можна нарахувати чотири. Козак з 11-метрової позначки бив в падінні через себе (несильно і по центру) – раз.

Качур ледь не продавив Мельника, який прикривав корпусом м'яч для Шевченка, і воротареві довелося рятувати команду – два.

Мачуленко на останній хвилині «щучкою» бив метрів з п'яти – Сидоренко зіграв ідеально, перевівши м'яч на кутовий – три.

Кутовий – і Кондратюк б'є в нижній кут, де на лінії м'яч вибиває в поле захисник. Чотири.

З другим таймом на трибунах з'явилися ультрас, а на полі – голи (точніше – один). Проте спочатку гострими ударами обмінялися Картушов (з кута воротарського пробив трохи вище) і Задоя (метрів з 30 по дузі в нижній кут – Шевченко не спить).

А потім – 40 хвилин сумбуру і хаосу. Перевага «Десни» не перетворилася на щось вагоміше, ніж контроль м’яча і неточні передачі в штрафний майданчик. Та й поле не сприяло комбінаційній грі.

І лише під завісу матчу, коли чернігівці пішли більшими силами в атаку, довелося знову взятися за клавіатуру. Чепурненко, який весь час був непомітним на полі непогано приклався зі штрафного удару. Нічого надскладного для голкіпера, але цей епізод заслуговує на те, щоб про нього згадати – після нього трибуни завелися, а футболісти (особливо фланги) почали діяти гостріше. Пару разів Картушов, якого тепер опікає по 2-3 опоненти, намагався з боями прорватися на ударну позицію, але марно.

А коли четвертий арбітр вже пішов до кромки поля, аби повідомити глядачів, скільки хвилин буде компенсовано до основного часу, «Десна» заробила штрафний на правому фланзі атаки. Навіс в район 11-метрової позначки – і Каваців, вистрибує вище, ніж центральні захисники і випереджає голкіпера, який пішов на перехоплення. Захисник м’яко підрізав головою снаряд – і той опинився в сітці порожніх воріт.

Команди зіграли ще чотири компенсовані хвилини, але результат на табло не змінився. П’ята перемога «Десни» з рахунком 1:0. А з 18 забитих в чемпіонаті голів – рівно половину чернігівці провели в останні 10 хвилин гри (4 з них – в компенсований арбітром час).


http://www.ua-football.com/ukrainian/first/52852eea.html
 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20

27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.

В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення

В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення 18:16

Головне управління статистики у Чернігівській області інформує, що з 19 січня 2026 року в Україні розпочинається обстеження робочої сили – вибіркове опитування населення (домогосподарств), яке проводиться на виконання Плану державних статистичних спостережень на 2026 рік і є частиною євроінтеграційних процесів України.

За матеріалами СБУ вирок заочно отримав рашист, причетний до катувань цивільних на Чернігівщині

За матеріалами СБУ вирок заочно отримав рашист, причетний до катувань цивільних на Чернігівщині 18:11

За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 13 років позбавлення волі отримав військовослужбовець збройних сил рф, який знущався та катував цивільних на Чернігівщині.

Житель Чернігівщини втратив понад 5 тисяч гривень, купуючи зарядну станцію 18:09

Хотів придбати зарядну станцію, натомість втратив понад 5 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання

На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів

На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 16:06

Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом прокуратури повідомили про підозру лідеру злочинного угруповання та трьом його спільникам, які виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту по території України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини