Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 червня, 23:12:03

Чернігівські спортсмени зі стрільби вибороли перемогу на Чемпіонаті України

04.11.2013   13:07Агенцiя

З 25 по 30 жовтня у м. Львів проходив відкритий чемпіонат України зі стрільби з пневматичної зброї.

Успішно виступили на чемпіонаті Чернігівські «снайпери», вихованці Чернігівської обласної ШВСМ. Так у вправі ПП-2 ( пневматичний пістолет, стрільба з відстані 10 м., 40 пострілів), не було рівних представниці СТ «Динамо» та СТ «Колос» Костевич Олені, набравши суму 393 бали вона ввійшла до вісімки кращих з першим результатом, а у фінальній серії набравши суму 201,8 бал не залишила жодних шансів своїм суперникам. У командному заліку Костевич Олена, Авраменко Галина та Мозгова Марта набравши суму 1129 балів у вправі ПП-2 також здобули перемогу.
 
Підтримали переможну ходу Чернігівських пістолетниць й дівчата, що стріляли по рухомій мішені з гвинтівки. У вправі ГП-11 Авраменко Галина впевнено перемогла своїх опонентів, а її подруга по команді Самохіна Катерина стала бронзовою призеркою змагань. У командному заліку у вправі ГП-11 до досвідчених Авраменко Галини та Самохіної Катерини приєдналась й Тимошко Юлія, настрілявши у сумі 1117 балів дівчата здобули впевнену перемогу.

За крок до медалей зупинився Попружний Юрій. Пробившись до другого старту змагань, з результатом 580 балів Юрій потрапляє до вісімки кращих з третім результатом, після фінальної серії закінчив чемпіонат на п’ятому місці.

Тренують спортсменів: Ігорь та Світлана Чередінови, Назаренко Галина та Майборода Світлана.
Бажаємо нашим стрілкам влучності й на наступних змаганнях.

noc-cn.org.ua

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.