Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 жовтня, 13:12:52

Дмитро Митрофанов припиняє боротьбу на чемпіонаті світу. ВІДЕО

22.10.2013   09:52Агенцiя

З рахунком 0:3 лідер збірної України у ваговій категорії до 75 кг. поступився англійцю Ентоні Фаулеру

Достроково припинив виступ у столиці Казахстану Дмитро Митрофанов з Чернігова (75 кг), який в 1/8 фіналу програв у понеділок англійцю Ентоні Фаулеру. Бій можна переглянути у відеосюжеті

22 жовтня троє українців завтра боротимуться за вихід у наступне коло змагань чемпіонату:

Дмитро Черняк проти бразильця Робсона Консейсана. Денна сесія, ринг А, 4 пара.
Олександр Ганзуля проти кубинця Джуліо Пераца. Денна сесія, ринг Б, 8 пара.