Дмитро Митрофанов здобув першу перемогу на Чемпіонаті світу з боксу
Чернігівський боксер - вихованець товариства «Колос» Дмитро Митрофанов стартував 19 жовтня перемогою над Хуаном Патіньйо із Венесуелли з рахунком 3:0 на 7-му Чемпіонаті світу з боксу серед дорослих в Астані (Казахстан).
Наступний поєдинок Дмитро проведе з боксером з Англії Ентоні Фаулером, який відбудеться 21 жовтня у денній сесії чемпіонату.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:57
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.
Enabel продовжує підтримувати Чернігівщину: у фокусі уваги – ринок праці 09:56
Днями делегація області взяла участь у форумі, який відбувся в Києві у межах ініціативи Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel.
21 січня: цей день в Україні і світі 08:50
День 1428 Російська агресія - Day 1428 Russian aggression
Робота + житло: які є вакансії на Чернігівщині на початок року? 12:26
Наразі в базі вакансій Чернігівської обласної служби налічується понад три десятка пропозицій роботи з наданням житла в регіоні.
“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується 12:08
Академічний симфонічний оркестр “Філармонія”, очолюваний заслуженим діячем мистецтв України Миколою Сукачем, продовжує реалізацію великого проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, що передбачає виконання всіх симфоній Вольфганга Амадея Моцарта у хронологічному порядку.