"Сіверський ринг" у Новгород-Сіверському. ФОТО
З настанням осені боксери Чернігівщини з нетерпінням чекають на традиційний Міжнародний турнір з боксу, що вже вчетверте проходить у м. Новгород-Сіверський за підтримки обласного осередку НОК України.
В «Сіверському ринзі-2013» цього року взяло участь близька 100 спортсменів. Це юні боксери з Чернігівської області – м. Чернігів, м.Ніжин, Коропського району, Новгород-Сіверський району; з Київської області – м. Славутич, м. Бровари; із Сумської області – м. Ромни, м. Путивль, м. Суми, Дружба, м. Глухів, м. Конотоп; а також спортсмени Республіки Білорусь з м. Лельчиці, та спортсмени з Россії з м. Льгов (Курської обл.).
Переможці та призери були нагороджені медалями, кубками та спортивним інвентарем від НОК України, а всі учасники турніру – сувенірною атрибутикою від обласного осередку НОК України.
Делегаціям із Росії та республіки Білорусь були вручені набори літератури на олімпійську тематику.
Останні новини Чернігівщини
Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році 11:36
У 2025 році військовослужбовці з Чернігівщини можуть скористатися державною програмою доступного житла «єОселя» на оновлених умовах.
На Чернігівщині судитимуть підприємця за несплату понад 4,6 мільйона гривень податків 10:39
Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму в понад 4,6 мільйона гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 6 осіб постраждали.
17 грудня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1393 Російська агресія - Day 1393 Russian aggression
Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.