Чернігів: визначено володаря Кубку України з пожежно-прикладного спорту
30 серпня у Чернігові завершилися змагання на Кубок України з пожежно-прикладного спорту, що стартували 28 серпня.
В останній день команди змагалися у двох самих видовищних видах: пожежній естафеті чотири по 100 метрів та бойовому розгортанні. Незважаючи на дощ, боротьба за секунди розгорнулась запекла та безкомпромісна, адже саме у цих командних видах вирішувалися призові місця.
У пожежній естафеті чотири по 100 метрів перемогу із результатом 58,65 сек. здобула команда Львівського Державного університету безпеки життєдіяльності. Друге місце у збірної Одеської області, а бронзу вибороли спортсмени-рятувальники з м. Київ.
У бойовому розгортанні найкращий час 31,59 сек. показали спортсмени Київської області, другою з результатом 32,56 сек. була збірна команда м. Києва, а третє місце зайняла збірна Волинської області з результатом 34,59 сек.
У загальнокомандному заліку та звання володарів Кубку України з пожежно-прикладного спорту здобула, як і торік, команда спортсменів-рятувальників з м. Київ. Друге місце у збірної Львівського Державного університету безпеки життєдіяльності, а третє місце посіла команда Київської області.
Всім учасникам та командам, які зайняли призові місця, під час урочистого закриття змагань вручено кубки, медалі та цінні подарунки. Начальник Управління ДСНС у Чернігівській області полковник служби цивільного захисту Вадим Шулюк від імені обласної “Федерації пожежно-прикладного спорту Чернігівщини” вручив відзнаку “За заслуги” головному судді змагань полковнику служби цивільного захисту Олександру Тарасову.
Отже змагання, які виявили кращих спортсменів та найсильніші команди, закінчились. І хоча нових рекордів не досягнуто, проте навіть негода не завадила спортсменам показати досить високі спортивні результати.
За словами віце-президента Федерації пожежно-прикладного спорту України головного судді змагань заступника директора Департаменту реагування на надзвичайні ситуації ДСНС України полковника служби цивільного захисту Олександра Тарасова, саме ці змагання визначили остаточний склад збірної України з пожежно-прикладного спорту, яка через місяць представлятиме пожежно-рятувальну службу нашої держави на Чемпіонаті Світу в Південній Кореї.
Останні новини Чернігівщини
Президент посмертно відзначив музейницю Марину Гриценко орденом «За заслуги» ІІІ ступеня 08:37
Напередодні Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва Президент України Володимир Зеленський зустрівся з діячами культури.
Про готовність громад до надзвичайних ситуації – під час поїздки начальника ОВА на прикордоння 17:35
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із своїм заступником Дмитром Синенком працювали в прикордонних районах – Новгород-Сіверському та Корюківському.
З нагоди професійного свята в обласному центрі привітали працівників культури 17:14
Напередодні Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва України, що традиційно відзначається 9 листопада, вітали представників галузі.
Сплата податків мобілізованими ФОПами, реєстрація волонтерської діяльності та інші питання до податкової – на зустрічі «Діалог влади та бізнесу» 16:31
Днями у фокусі онлайн-зустрічі – податкова тема. Зокрема, актуальні запити, які цікавлять підприємців: подання звітності у випадку блекауту, допомога податкової мобілізованим ФОПам та оподаткування волонтерської діяльності.