Турнір Сергія Найденка
15-16 серпня на полі ФЦ “Барса” пройшов турнір “Кубок майстра спорту СРСР Сергія Найденка” серед ветеранських команд.
Змагання проходять уже третій рік поспіль. Цього літа в них взяли участь 4 команди: “Ніколь” (Суми), “Пресинг-2000” (Суми), “Явір” (Краснопілля) та “Десна” (Чернігів).
У півфінальних матчах Ніколь переграла “Явір” 5:0, а в іншому поєдинку “Десна” зіграла з “Пресингом” внічию 4:4, і пройшла далі по пенальті – 3:1. В матчі за 3 місце “Пресинг-2000” переграв Краснопільський “Явір” 4:0. Кубок дістався команді “Ніколь”, яка в фіналі обіграла “Десну” – 2:0.
Трофей переможцям вручав ветеран сумського футболу, володар Кубку Сумщини 1955 року, 79-річний Анатолій Карпенко, побажавши учасникам і надалі проводити подібні турніри, адже за його словами футбол саме завдяки таким змаганням продовжує життя.
Сергій Найденко, тренер ФЦ“Барса”, теж взяв участь у турнірі – виступав за своїх товарищів із Чернігова. “Хочу подякувати всім ветеранам за участь у змаганнях. Головне, що я зустрівся з друзями, яких не бачив багато років і з якими раніше грав у футбол. Це викликає найбільше захоплення від турніру”, – зазначив майстер спорту СРСР.
http://sumyinfo.com/sports/1259-turnr-sergya-naydenka-vigrala-nkol.html
Останні новини Чернігівщини
Медицина без бар’єрів: для жінок із віддалених громад Чернігівщини забезпечено доступ до життєво важливого онкоскринінгу 10:21
Чернігівський медичний центр сучасної онкології продовжує реалізацію масштабної програми скринінгу раку молочної залози, орієнтованої на жінок із найвіддаленіших куточків нашої області. Нещодавно в межах цієї ініціативи безоплатне мамографічне обстеження пройшли близько 30 мешканок Менської громади.
Чернігівський спортсмен Валерій Власенко здобув «золото» і «бронзу» міжнародного турніру 10:19
З 09 до 15 березня в місті Владиславово (Польща) відбувся Міжнародний турнір з пара тенісу настільного серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями розумового і фізичного розвитку.
Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині 10:17
Вчора вдень та сьогодні вночі ворог вкотре вдарив безпілотниками по Сновській громаді Корюківського району та по місту Новгород-Сіверський.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:33
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.
17 березня: цей день в Україні і світі 09:30
День 1483 Російська агресія - Day 1483 Russian aggression