Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 19:14:23

Турнір з боулінгу серед ЗМІ до Міжнародного Дня журналіста

04.06.2013   08:59Агенцiя

Відбувся турнір з боулінгу серед ЗМІ до Міжнародного Дня журналіста.

У турнірі взяло участь 24 представника чернігівських ЗМІ та одна команда професійних спортсменів-боулерів в якості показових виступів.

За підсумками двох ігор ми отримали такі результати:
1 місце - газета "Сім Днів"
2 місце - "Чисто команда"
3 місце - ТРК "Дитинець"

Також визначили і найкращих боулерів:
- Серед жінок - Тетяна Бойко, "Чиста політика"
- Серед чоловіків - Данівскій Анатолій, газета "Сім Днів"

Усі переможці отримали дипломи, медалі та цінні подарунки.

Останні новини Чернігівщини

Три школи Чернігівщини отримають майже 60 мільйонів гривень держсубвенції на модернізацію харчоблоків 11:38

У трьох закладах загальної середньої освіти області модернізують кухні за кошти держсубвенції. Відповідно до рішення Кабінету Міністрів від 25 червня 2025 року № 602-р на ці потреби спрямують близько 60 мільйонів гривень.

На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 11:16

Слідчі поліції Чернігівщини встановили факти злагодженої протиправної діяльності зловмисників у складі організованої злочинної групи.

Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55

26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32

Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.

У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини