Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 6 грудня, 04:13:38

Малі олімпійські ігри пройшли у Чернігові

07.05.2013   12:38Агенцiя

У Чернігові 30 квітня на спортивному майданчику ЗНЗ № 30 проведено фізкультурно-оздоровчий захід “Малі олімпійські ігри”, організований комунальним закладом “Позашкільний навчальний заклад “Центр роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання” Чернігівської міської ради за підтримки обласного осередку НОК України. Мета заходу – формування здорового способу життя, сприяння активному відпочинку та організація змістовного дозвілля дітей, спілкування вихованців з видатними спортсменами Чернігівщини.

У змаганні взяли участь діти шкільного віку, активні вихованці та відвідувачі міських клубів за місцем проживання, яких привітала заслужений майстер спорту України з біатлону, призерка чемпіонатів світу та Європи Ніна Лемеш. Вона побажала підліткам здорового суперництва, завзяття та успіху.

Учасники команд, кожна з яких складалася з восьми осіб, мали змогу позмагатися в швидкості, спритності, гнучкості та влучності на десяти різноманітних станціях. Важливим моментом став факт не тільки персональних досягнень членів команди, а й їх загальнокомандна динаміка та згуртованість.

З’ясувати стосунки в найкращих олімпійських традиціях зійшлися вісім збірних команд:
команда “Адреналін” (збірна команда клубів “Інтелект” та “Клуб імені Ю.О. Гагаріна);
команда “Олімпійці” (збірна команда клубів “Чайка” та “Джерельце”);
команда “Динаміт” (збірна команда клубів “Десна” та “Мушкетер”);
команда “Юніори” (збірна команда клубів “Юніор” та “Червоні вітрила”);
команда “Авангард” (збірна команда клубів “Берегиня” та “Ровісник”);
команда “Вимпел” (збірна команда клубів “Щит княжого міста” та “Україна”);
команда “Фортуна” (збірна команда клубів “Юність” та “Фортуна”);
команда “Непереможні чемпіони” (збірна команда клубів “Камертон” та відділу соціально-профілактичної роботи).

Перемога знайшла своїх володарів:
І місце заслужено отримала команда – “Динаміт”;
ІІ місце – за командою “Юніори”;
ІІІ місце виборола команда “Вимпел”.

Всі учасники отримали заохочувальні призи та грамоти. А справжнім “коштовним” подарунком від обласного осередку НОК України для комунального закладу став набір із футбольних м’ячів. Кращого подарунку напередодні літнього періоду марно й шукати.

Подібні змагання серед клубів за місцем проживання, при тісній співпраці з обласним осередком НОК України, проходять не вперше. “Малі олімпійські ігри” є другою частиною невеликого “олімпійського” проекту Центру у 2012-2013 навчальному році. Взимку клубні команди вже змагались між собою на “Зимових олімпійських розвагах”.

Керівництво Центру вбачає особливу важливість та перспективність в цьому, одному з пріоритетних для закладу напрямках роботи дитячо-підліткових клубів, та у співпраці з чернігівськими олімпійцями. Методична служба Центру висловлює особливу персональну подяку Н. Лемеш та впевнена в подальшому розвитку плідної співпраці.

Працівники та керівництво Центру з радістю запрошує всіх дітей та підлітків міста відвідувати клуби за місцем проживання у літній період.

Приходьте – буде не тільки весело, а й корисно!

“Ми поряд! Ми в кожному районі! Ми – за крок від дому!”.


За інформацією служби Центру роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання

Останні новини Чернігівщини

«Без подарунків не залишиться ніхто». Малечу з Чернігова запрошують написати листа Санті

«Без подарунків не залишиться ніхто». Малечу з Чернігова запрошують написати листа Санті 10:39

Мережа освітньо-культурних просторів Гончаренко центр відкрила резиденцію Санти для дітей віком від 5 до 14 років. Упродовж грудня малеча може надсилати свої листи зимовому чарівнику, а наприкінці року кожна дитина отримає відповідь Санти та подарунок.

Журналісти Чернігівщини вчилися писати грантові заявки на медійні проекти

Журналісти Чернігівщини вчилися писати грантові заявки на медійні проекти 10:36

Протягом двох днів журналісти Чернігівської області вчилися писати грантові заявки на медійні проекти, їх реалізовувати та правильно звітувати.

Забруднення земель та зловживання службовим становищем: правоохоронці скерували до суду провадження щодо чиновника Носівської міськради 10:26

На Чернігівщині слідчі поліції завершили досудове розслідування та передали прокурору Чернігівської обласної прокуратури для направлення до суду матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом щодо посадовця, причетного до забруднення понад 3,4 га землі та безпідставної сплати з місцевого бюджету більш як 350 тисяч гривень приватній фірмі.

У Прилуках відкривається мандрівна виставка «На Зламі» 10:25

14 грудня в м. Прилуках у приміщенні Прилуцького краєзнавчого музею Східноукраїнський центр громадських ініціатив презентує мандрівну виставку «На Зламі».

ХІІ «Розумовські зустрічі» в Чернігові 10:20

У колі друзів, колег із атмосферою взаємоповаги йвзаємопідтримки 30 листопада – 1 грудня 2023 р. в Чернігові пройшли ХІІ«Розумовські зустрічі». Цього року присвячувалися вони 1000–літтю Великого Князівства Чернігівського (відзначатиметься в 2024 р.).