Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 13:29:41

Чернігівська міськрада виділила землю під будівництво спортивного центра

20.04.2013   11:24

Чернігівська міськрада виділила у центрі міста 1,25 га під будівництво спортивного комплексу. Відповідне рішення депутати міськради схвалили сьогодні під час чергової сесії.

Згідно з рішенням земля виділена управлінню капітального будівництва міської ради для проектування та будівництва комплексного спортивного центра по вул. Пушкіна, 1, де раніше розташовувалося КП “Міське шляхове управління”.

Як пояснив міський голова Олександр Соколов, питання про необхідність спорудження такого спортивного комплексу порушила перед керівництвом держави Олімпійська чемпіонка Олена Костевич. “Уряд виділив для проектування об’єкту 1,5 млн. грн. Гроші надійдуть УКБ для проведення проектних робіт”, – зазначив він.

Депутат міської ради, ректор Чернігівського національного педагогічного університету Микола Носко у своєму виступі наголосив, що місту потрібен спортивний комплекс, який би зміг приймати змагання міжнародного рівня. Він підкреслив, що команда педуніверситету “Буревісник” грає у вищій лізі з волейболу, але належного спортивного залу немає навіть в області. “Немає залу, що відповідав би вимогам міжнародних змагань, а це стосується освітлення, висоти стель, якості підлоги, кількості місць, допоміжних приміщень”, – пояснив М.Носко.

У результаті рішення підтримали 27 із 44 присутніх на сесії депутатів.

Останні новини Чернігівщини

5 вправ для голосу, які допоможуть журналістам звучати впевнено 13:19

П’ять ефективних технік, які допомагають звучати впевнено та не втрачати голос медійникам навіть після навантаження — налаштування дихання, розігрів дикції, вправи для носа, робота з діафрагмою, швидке відновлення.

Натхненна подорож у світ симфоній Моцарта 12:54

29 березня 2026 року Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) подарував численним глядачам нову зустріч із симфонічної спадщиною Вольфганга Амадея Моцарта.

Питання освіти, надійний зв’язок і реалізація програми Скринінг здоров’я 40+ – В’ячеслав Чаус на нараді з керівниками РВА 12:39

Начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус провів нараду з керівниками п'яти районних військових адміністрацій. До зустрічі долучилися заступники голови ОДА – Костянтин Мегем, Дмитро Синенко, Жанна Шерстюк, Іван Ващенко та Сергій Зенченко.

Відкриття ангіографічної операційної та інсультного блоку — новий етап розвитку медичної допомоги в Ніжинській громаді 12:17

У Ніжинській центральній міській лікарні ім.М.Галицького днями запрацювали нова сучасна ангіографічна операційна та спеціалізований інсультний блок.

Опалювальний сезон 2025/2026 завершується у Чернігові 3 квітня 11:43

У Чернігові опалювальний сезон 2025/2026 завершується у п’ятницю, 3 квітня 2026 року, у зв’язку з тим, що середньодобова температура зовнішнього повітря вже перевищує +8 °C і, за прогнозами, утримуватиметься на цьому рівні до кінця тижня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини