Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 15:34:52

У Чернігові проведено змагання під гаслом "Ти зможеш, якщо я зміг"

28.02.2013   08:34Агенцiя

27 лютого на базі чернігівської ЗОШ №35 обласним центром ФЗН "Спорт для всіх" були проведені обласні спортивно-масові змагання серед дітей-вихованців дитячих спеціалізованих закладів під гаслом "Ти зможеш, якщо я зміг".

"Ти зможеш, якщо я зміг"

Команди-учасниці змагалися у спортивних естафетах та речовках.

Загальнокомандне перше місце здобули господарі змагань - учні ЗОШ № 35 - команда "Спартак".

Переможці отримали Кубок, а призери - медалі від організаторів змагань.

http://noc-cn.org/news/u_chernigovi_provedeno_zmagannja_pid_gaslom_ti_zmozhesh_jakshho_ja_zmig/2013-02-27-778

Останні новини Чернігівщини

 «Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу

«Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу 12:10

До жовтня 2027 року на Чернігівщині триватиме впровадження ІІ фази програми «Партнерство за сильну Україну». Йдеться, зокрема, про швидке реагування на надзвичайні ситуації, відновлення соціальної інфраструктури, стабільну роботу підприємств житлово-комунального господарства та підтримку економічної стійкості.

російські дрони атакували державні установи на Чернігівщині

російські дрони атакували державні установи на Чернігівщині 12:08

Сьогодні вранці російські дрони атакували Прилуцьку міську раду та податкову у Новгород-Сіверському.

Надзвичайні події в області за останню добу 12:01

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

Чернігівські стрільці вибороли низку нагород на чемпіонаті України у Львові

Чернігівські стрільці вибороли низку нагород на чемпіонаті України у Львові 11:58

З 30 березня до 04 квітня у Львові відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед спортсменів 2006 року народження та молодших.

Дві срібні нагороди Олександра Лісогора на Континентальному кубку SLAVIC CUP у Словаччині

Дві срібні нагороди Олександра Лісогора на Континентальному кубку SLAVIC CUP у Словаччині 11:57

З 28 до 29 березня у Словаччині відбувся Континентальний кубок з лижних гонок SLAVIC CUP (міжнародні змагання FIS).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини