Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 грудня, 11:33:13

Чернігівські спортсмени здобули медалі відкритого Чемпіонату України з кульової стрільби в приміщенні

20.02.2013   14:30Агенцiя

З 07 по 13 лютого у Львові проходив відкритий чемпіонат України з кульової стрільби у приміщенні.

Чернігівські стрілки підтвердили свій високий клас й повернулись додому з медалями: Костевич Олена в особистих видах програми у вправах ПП-2 (пневматичний пістолет) та МП-5 (малокаліберний пістолет) була неперевершеною й здобула дві золоті медалі, а в командному заліку – вправа ПП-2 разом з подругами по команді Авраменко Галиною та Мозговою Мартою здобули срібло, також срібло було і в командному заліку у вправі МП-5, але склад команди був іншим (Костевич Олена, Чередінова Світлана та Мозгова Марта).

Двічі першою в особистому заліку була також Авраменко Галина (вправа ГП-11 та ГП-11 А – стрільба по рухомій мішені). Приємно відзначити, що Авраменко Галина у вправі ГП-11 встановила новий рекорд України, набравши 395 очок, попередній рекорд належав Заболотній В. і був рівний 393 очки.

Також в особистому заліку у вправі ГП-11 відзначилась Самохіна Катерина, яка пропустивши вперед лише свою подругу Авраменко Галину посіла друге місце. У командній першості у вправі ГП-11 А команда Чернігівської області у складі: Авраменко Галина, Самохіна Катерина та Рожнятовська Дарина здобула перемогу, а у вправі ГП-11 в тому-ж складі посіли друге місце. Непогано на чемпіонаті виступив й Попружний Юрій, який двічі був п’ятим у вправах МП-6 та ПП-3.

Після чемпіонату Костевич Олена залишилась на навчально – тренувальному зборі по підготовці до чемпіонату Європи, який відбудеться наприкінці лютого початку березня. 
 

http://noc-cn.org/news/chernigivski_sportsmeni_zdobuli_medali_vidkritogo_chempionatu_ukrajini_z_kulovoji_strilbi_v_primishhenni/2013-02-20-768

Останні новини Чернігівщини

Укриття, харчоблок і осередок «Захисту України»: які новини в ліцеях у Тупичеві і Городні 11:28

Чернігівська ОВА багато уваги приділяє саме освітньому компоненту і працює над тим, щоб якомога більше дітей мали змогу навчатися очно. У рамках робочого візиту в громади начальник ОВА В’ячеслав Чаус відвідав ліцеї в Тупичеві і Городні.

Доступність починається з нас: у Чернігові відбулась тематична конференція 11:24

Питання психологічної взаємодії з ветеранами та їхніми родинами обговорили сьогодні учасники тематичної конференції, яка відбулася в КНП «Ветеранський простір». Співорганізатором події виступила громадська організація «Ветеранська спільнота України «Серцевір».

Вибухотехніки поліції Чернігівщини продовжують знешкоджувати збиті ворожі безпілотники 11:22

Днями співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини знешкодили нерозірвану бойову частину ворожого ударного безпілотника, який був збитий Силами оборони України у Чернігівському районі.

Поліцейські Чернігівщини вибороли призові місця на Всеукраїнських ветеранських змаганнях 11:21

Днями у Києві відбувся турнір «Звитяга нескорених», який об’єднав 500 ветеранів, ветеранок та поранених захисників з усієї України.

Компенсаційні програми для роботодавців, які сприяють працевлаштуванню людей з інвалідністю

Компенсаційні програми для роботодавців, які сприяють працевлаштуванню людей з інвалідністю 11:19

Служба зайнятості надає фінансову підтримку роботодавцям, які винаймають чи облаштовують робочі місця для людей з інвалідністю.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини