Як пройшов Командний чемпіонат України серед юніорів?
Цими вихідними в Києві проходив Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів.
У складі 25 команд між собою змагалось 391 атлетів з усіх куточків України. Чернігівщину представляли 25 спортсменів (17 юніорів та 8 юніорок).

Досягнення представників Чернігівщини:
ВОВЧЕНКО Володимир – І місце з бігу на 400 м (вихованець Дитячо-юнацької спортивної школи «Атлет» Чернігівської міської ради , тренери Вятіорець Сергій та Дворников Андрій);
ШЕПЕЛЬ Ангеліна – І місце зі штовхання ядра 4 кг (вихованка Чернігівської обласної дитячо-юнацької спортивної школи з олімпійських видів, тренер Надія Таратухіна);
ЛАВСЬКИЙ Андрій – ІІ місце зі штовхання ядра 6кг (вихованець Чернігівської обласної дитячо-юнацької спортивної школи з олімпійських видів, тренер Надія Таратухіна).
Департамент сімʼї, молоді та спорту Чернігівської ОДА
Фото: Чернігівська легка атлетика
Останні новини Чернігівщини
Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові 09:39
4 березня під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, присвячене підготовці до пропуску льодоходу, весняної повені та паводків у 2026 році.
За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ 09:32
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно в.о начальника УЖКГ однієї з міських рад Чернігівської області. Їй інкримінують розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинену в особливо великих розмірах, в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 191 КК України)
На Чернігівщині затверджено Регіональний план управління відходами до 2033 року 09:31
Розпорядженням начальника ОВА В'ячеслава Чауса від 2 березня поточного року № 414 затверджено Регіональний план управління відходами в області до 2033 року.
Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі 09:30
Чернігівщина — регіон, який щодня живе в умовах підвищеної безпекової загрози через близькість до кордону з країною-агресором. Відтак системна та довгострокова підтримка громад залишається критично важливою.
5 березня: цей день в Україні і світі 09:23
День 1471 Російська агресія - Day 1471 Russian aggression