Низку нагород представники Чернігівстької област івибороли на Чеипіонаті світу з боротьби самбо
З 08 до 10 листопада у Астані (Казахстан) відбувся чемпіонат світу з боротьби самбо (спортивне та бойове).
Представниці Чернігівської області вибороли низку нагород:
«срібло» Юліанна Лисенко у ваговій категорії 65кг (бойовий розділ);
«бронза» Марія Буйок у ваговій категорії 50 кг та Наталія Смаль у ваговій категорії 72 кг (спортивний розділ).
У змаганнях взяли участь 470 спортсменів з 80 країн. 23 з них представляли Україну.
Тренери спортсменок Анатолій Маркін та Микита Лисенко.

Департамент сімʼї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації
Фото: Національна федерація самбо України
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57
Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.
12 березня: цей день в Україні і світі 08:54
День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression
«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08
Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.